23 Ocak 2014 #2251896

GittiGidiyor Farklı Ulaşan Ürünün İadesi!

X kişisinden alınan ürün farklı olduğu için iade edildi ve karşı tarafa teslim olduğu bilgisini x kişi vermiştir. Ancak ürünün hasarlı gittiğini söyleyen kişi hiçbir kanıtta bulunmadığı halde iadem tarafıma yapılmayarak iade merkezinde yazmış olduğum sorularımı yanıtsız bırakan GittiGidiyor beni mağdur etmektedir.


Konu ile ilgili tarafıma hiçbir bilgi vermeyen ve satış sözleşmesine göre Gittigidiyor 72 saat içerisinde iadenin tarafıma yapılması gerekirken bu süre üzerinden 72 saat geçmiş buna rağmen sorularımı yanıtsız bırakarak satıcı tarafını destekleyip tarafıma iademi yapmamaktadır. Lütfen en kısa zamanda tarafıma bilgi verilmesini tarafınıza arz ederim.

Fatih 79 Okunma

Cevaplar

  • GittiGidiyor Temsilcisi23 Ocak 2014

    Değerli kullanıcımız, İade Merkezi üzerinden iletmiş olduğunuz bütün mesajların cevaplandığı görülmektedir. İşlemin süreci, satıcının talebi üzerinde 22.01.2014 tarihine kadar uzatılmış, bu tarihe kadar gerekli geri dönüş olmadığı için de işleminize onay verilmiştir. GittiGidiyor'da, ürün kodu 101998019 olan "Samsung40" 6 Serisi Smart 3D Full HD Slim LED TV", başlıklı ürün için ödediğiniz tutar olan 1350.20 TL kredi kartınıza iade edilmiştir. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön