Gittigidiyor Evdüz Avm Bir Hafta Oldu Halen Siparişim Gelecek

Engin Engin5 gün önce

Evdüz AVM yani,Sinem Avize iki isim de yazıyor. Bir avize siparişi verdim, bir daha tövbeler olsun ki sipariş kesinlikle vermem, GittiGidiyor uygulaması üzerinden. Bu firmaya bir sipariş verdim, bir haftayı geçti halen gelecek kargo takibinden baktığında, kargoda görünüyor. Kargoyu arıyorum biz de yok diyorlar, yazık.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

GittiGidiyor Logo GittiGidiyor 1 gün önce

Değerli kullanıcımız, Ürün bedeli ödeme yaptığınız karta iade edilmiştir. İade tutar banka süreçleri gereği kredi kartlarına 2-4 gün banka kartlarına 7 iş günü içerisinde yansımaktadır. Detaylı bilgi almak için bankanızın Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Üye girişi yaptıktan sonra http://yardim.gittigidiyor.com/musteri-hizmetleri bağlantısı üzerinden uygun kategori seçiminin ardından Canlı Yardım, Bizi Arayın veya Bize Yazın destek alanlarından da bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GittiGidiyor Logo GittiGidiyor 2 gün önce

Değerli kullanıcımız, Öncelikle yaşadığınız durum için üzgünüz. Şikayetvar.com'a kayıtlı telefon numaranızdan sizi aradık ancak ulaşamadık. Yapılan incelemede satıcı firma tarafından 14 Mays 2020 tarihinde ürününüz Aras Kargo ile gönderilmiş fakat kargo firması kaynaklı teslimatı size yapılamamış. Ücret iadesi talebinizi ilgili departmanımıza ilettik ve konu hakkında tekrar tarafınıza bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler