GittiGidiyor Esdlisans Ürün Orijinal Çıkmadı

Erdem Erdem27 Mayıs 15:49

Esdlisans'dan ürün aldım ancak ürün orijinal çıkmadı. 13 madde gereğince dosyayı savcılığa taşıyacağım bilginize. Böyle satıcılara nasıl izin veriyorsunuz bilmiyorum ancak gereğini yapacağımdan hiç şüpheniz olmasın. Ayrıca faturada gelmedi.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum

Cevaplar

GittiGidiyor Logo GittiGidiyor 31 Mayıs 18:38

Değerli kullanıcımız, Şikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz iletişim bilgilerinizle GittiGidiyor kullanıcı adınıza ulaşılamamıştır. İşleminizi inceleyebilmemiz için alışverişi gerçekleştirdiğiniz kullanıcı adınızı, e-posta adresinizi ve ilgili ürün numarasını iletmenizi rica ederiz. Üye girişi yaptıktan sonra https://yardim.gittigidiyor.net/s/ bağlantısı üzerinde bulunan Canlı Yardım, Bizi Arayın veya Bize Yazın destek alanlarından da bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

profile-icon Erdem 29 Mayıs 16:03

Lisanslar Google yazdığınız zaman çıkıyor kesinlikle almayın gittigdiyor bu mağazalara nasıl izin veriyor anlamıyorum lütfen bir an önce çözün bu durumu yoksa savcılığa suç duyusunda bulunacağım lütfen biri bir konu ile ilgilensin ilgilenen eden yok nasıl bir firmadan satın almışız

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Akın 28 Mayıs 22:58  

    Esdlisans mağazası benim. Faturalar paraşüt entegrasyonu ile otomatik olarak kesilir. Blueyazilim sahibi erdem mermeroğlu olduğunu direk anladım. Adresgezgini detayını silememişsin sanırım :). Ha burada abinle warez lisans dağıtmaya devam mı?

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler