16 Ekim 2018
Yorum Yap
#11037314

GittiGidiyor Emitasyon Ürün Satışı Şikayetim!

Ürünleri emitasyon, garanti belgesi yok kullanım kılavuzunun ön ve arka yüzünü yırtıyorlar. Telefona bakmıyorlar. Motor testere aldım. Fatura GittiGidiyor adına kesili muhatap yok garanti belgesi yok kullanım kılavuzu başka makineye ait.

Nuri Nuri 515 Okunma

Cevaplar

 • GittiGidiyor Temsilcisi02 Kasım 2018

  Değerli kullanıcımız, Web sitemiz üzerinden üye girişi yapmanızın ardından https://yardim.gittigidiyor.com/musteri-hizmetleri/alis-sonrasi-islemler/kargo-ve-teslimat-islemleri bağlantısı üzerinde bulunan "Bizi Arayın" butonuna tıkladıktan sonra, telefon numaramıza ve size özel oluşturulacak 4 haneli koda ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Nuri19 Ekim 2018

  Makine deposu adlı sahte ürün gönderen firma GittiGidiyor adı altında satış yapmaktadır fatura GittiGidiyor adına düzenlenmiş gelen ürün Çin malı ve Alman swazer diye satış yapılıyor bir daha GittiGidiyor firmasından kesinlikle alışveriş yapmayın burada sahte ürün satan çok var

 • GittiGidiyor Temsilcisi17 Ekim 2018

  Değerli kullanıcımız, Şikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz iletişim bilgilerinizle GittiGidiyor kullanıcı adınıza ulaşılamamıştır. İşleminizi inceleyebilmemiz için alışverişi gerçekleştirdiğiniz kullanıcı adınızı, e-posta adresinizi ve ilgili ürün numarasını iletmenizi rica ederiz. Üye girişi yaptıktan sonra http://yardim.gittigidiyor.com/musteri-hizmetleri bağlantısı üzerinden uygun kategori seçiminin ardından Canlı Yardım, Bizi Arayın veya Bize Yazın destek alanlarından da bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Nuri16 Ekim 2018

  Sayın GittiGidiyor yöneticileri makinadeposu adlı satıcıdan swazer msd 580 benzinli ağaç kesme motoru aldım fakat ürün sahte fatura GittiGidiyor adına düzenlenmiş ve kesilmiş garanti belgesi yok kullanım kılavuzunun ön ve arka sayfaları koparılmış magduruyetimin giderilmesini istiyorum ürünü iade etmek ve para geri verilmesini talep ediyorum aksi takdirde sizin faturanızı ibraz ederek Tüketici Mahkemelerine dava açacağım ayrıca bu sahtekâr firmayı da ifşa edip ticaret bakanlığı na suç duyurusunda bulunacağım saygılarımla

Ziyaretçi Yorumları