12 Şubat 2014 #2289896

GittiGidiyor Elinde Olmayan Ürünü Satıyor!

GittiGidiyor dan aldığım saat aynı gün kargo dendiği halde kargolanmayan satıcıya bir ton mesaj attıktan sonra ürünün fiyatını yanlış girdiği belirtiliyor ve ürünü iptal ettikleri yeni fiyatla satın almam talep ediliyor.


Ürünü alırken anında çekim yapabiliyorlar ama gönderemedikleri ürünün parasını aynı anda yollayamayıp mağdur ediyorlar, sevgililer günü arifesinde çok güzel yapıyorlar. Eğer böyle bir mağduriyete sokma ihtimalleri varsa bunu karşılamaları gerekiyor.

Tuğçe 102 Okunma

Cevaplar

  • GittiGidiyor Temsilcisi12 Şubat 2014

    Değerli kullanıcımız, İlgili ürün satıcı tarafından iptal edilmiştir. GittiGidiyor'da satıcıların kargolanmayan ürünleri yaşanabilecek sorunlar nedeniyle iptal etme hakları bulunmaktadır; ancak ürünlerin kargolanmamasını satıcıların kendi çıkarlarına kullanmamaları için bu işlem sonucunda alıcılara tek taraflı puan ve yorum hakkı verilmiştir. Bu aşamada tek taraflı olarak puan ve yorum hakkınızı kullandığınızı görmekteyiz. Profil puan ve yüzdelerindeki düşüşler satıcıların işlemlerinin incelenmeye alınmasına ve/veya üyeliklerinin iptaline sebep olabilmektedir. Bu aşamada satıcıyla iletişime geçilmiş ve benzer durumların tekrarı durumunda üyeliğinin kapanacağı belirtilmiştir. Taksitle yapılan ödemeler, GittiGidiyor tarafından tek seferde bankalara iade edilmektedir. İlgili ödemelerin kartınıza taksitle iade edilmesi, tamamen bankanızın süreç ve uygulamaları ile alakalı olup, konu hakkında bankanızdan bilgi alabilirsiniz. Yaşadığınız olumsuz tecrübe için firmamız adına özür dileriz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön