01 Aralık 2014

GittiGidiyor Ekim Ayında Verdiğim Sipariş Elime Ulaşmadı.

Ekim ayında yapmış olduğum alışveriş sonrası bugüne kadar geçen sürede ne bir kargo teslimatı ne de ücret iadesi yapılmamıştır.

İlgili site'den alışveriş yapacak arkadaşlara tavsiyem, hiçbir şekilde bu siteyi kullanmamalarıdır. Ne satış sonrası destek ne de ürün takibi yapılmamaktadır.

Soner 135 Okunma

Cevaplar

  • Soner04 Aralık 2014

    İlginiz için teşekkürler . Benim amacım sadece iade almak değildi . Sonuçta gitti gidiyor sitesine güvenip alış veriş yapıyoruz . Veya öyle yaptığımızı sanıyoruz . Sadece aracı olmak yetmez bunun için , sizinde sorumluluk almanız gerekir .

  • GittiGidiyor Temsilcisi04 Aralık 2014

    Değerli kullanıcımız, Öncelikle yaşadığınız olumsuz alışveriş deneyiminden dolayı firmamız adına sizden özür dileriz. SC516909 numaralı işleminize ait ürün bedelinin 02.12.2014 tarihinde kartınıza iade edildiği görülmektedir. Yapılan iadeler, kredi kartlarına 4, banka kartlarına ise 7 iş günü içerisinde yansımaktadır. Bu süre içerisinde iadeniz kartınıza yansımaz ise, iadeniz hakkında bankanızdan bilgi almanızı rica ederiz. Ayrıca, şikayetiniz doğrultusunda satıcıya gerekli uyarının yapıldığını ve satıcı hakkındaki şikayetinizin not edildiğini belirtmek isteriz. GittiGidiyor'da gerçekleşen alım-satım işlemleri, rutin kontroller ile birlikte hassasiyetle incelenmektedir. Aynı nedenlerle şikayet alan kullanıcıların üyelikleri tespit edilerek, gereken müdahaleler yapılmaktadır. Bu konuda, endişe duymamanızı rica ederiz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön