GittiGidiyor 'da Ürün Gelmedi

Kamil Kamil4 gün önce

Sipariş etmiş olduğum ürün hala gelmedi. Firmalarını aradığımda suçu kargo firmasına atıyor. Gönderi hala İzmir'de ben böyle saçma sapan bir firma görmedim. Oraya o zaman niye aynı gün kargo yazıyorsunuz! Yazmayın bu şekilde muhatap bulamıyorum sonuç alamıyorum. Ben böyle kötü bir yer görmedim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Kamil 3 gün önce

Sizi şimdi de gerekli yere şikayet ediyor olacağım avukatım aracılığıyla siz dalgamı geçiyorsunuz benimle! Kargo firmasını arıyorum bugün gelecek diyor şimdi arıyorum hala ring aracına binmedi diyor! Bir de utanmadan sürekli yalan söylüyorsunuz! Acil biri ulaşssın bana!1

GittiGidiyor Logo GittiGidiyor 3 gün önce

Herhangi bir sorun halinde https://yardim.gittigidiyor.net/s/ linki üzerinden Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Yetkili arkadaşlarımız mesajlarınızı en kısa süre içerisinde yanıtlayacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

profile-icon Kamil 3 gün önce

Merhaba GittiGidiyor! Müşteri memnuniyeti sıfır olan arkadaşlar! Satıcı firmayı arayıp döneceğim diyen arkdaşlar! Sizlerde iş ahlakı var mı? Kargom hala gelmedi yolda yazıyor 3 gündür sanırım yurt dışından geliyor malzeme! Bu sorumsuzluğunuzu nasıl çözeceksiniz! Müşteri memnuniyetini nasıl sağlayacaksınız çok merak ediyorum!

profile-icon Kamil 4 gün önce

En son satıcıyı arayıp bana dönüyordunuz diyeli 1 saat oldu bana neden dönüş sağlamadınız?

profile-icon Kamil 4 gün önce

Konu çok basit kargo şu an nerede? Biden yok!

profile-icon Kamil 4 gün önce

Hala aradaklarında bu sefer suç satıcı firmada oldu? Arkadaş ben onlara mı para verdim size verdim? Bunu nasıl bir sorumsuzluk? Hala yardımcı olacaklarına farklı kişiler suç atmaya devam? Böyle işini bilmeyen takibi olmayan bir firma!

GittiGidiyor Logo GittiGidiyor 4 gün önce

Değerli kullanıcımız, İlettiğiniz konu hakkında incelemeler tamamlanmış ve size kayıtlı telefonunuzdan bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

profile-icon Kamil 4 gün önce

Şikayet çözümlenmedi hala aynı şekilde mail atmışlar kargo firmasında suç diye bu nasıl bir is anlayışı ve işleyiş acil donun bana lütfen müşteri memnuniyeti yok mağduriyetim nasıl karşılanacak

GittiGidiyor Logo GittiGidiyor 4 gün önce

Kullanıcımıza Şikayetvar.com'a tanımladığı e-posta adresi üzerinden ulaşılarak bilgi verilmiştir. Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. https://yardim.gittigidiyor.net/s/ Saygılarımızla, GittiGidiyor.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler