08 Kasım
#12926847

GittiGidiyor Çok Umursamaz

Ufak tefek rakamlar veya sebeplerden dolayı şikayet eden biri değilim. Gönül rahatlığıyla bugüne kadar sipariş verdiğim tek adet telefon ekranı haricinde GittiGidiyor'dan yaptığım tüm alışverişlerde sorun yaşadım diyebilirim. Geç gelmesini konu yapmıyorum bile, aldığım ürünler resimdeki ile aynı olmadığı gibi boy beden renk ve ebatlar farklı olduğuna şahit oldum. Müşteri hizmetleri neye nasıl, ne zaman hizmet verdiği belli değil zaten. 1 yıl önce sipariş verdiğim sözde üniversal araç spor filtresi üniversal çıkmadığı gibi arızalı idi. İade etmeme rağmen dediğim gibi 1 yıl oldu be hala para iadesi gerçekleşmedi.


Arkadaşlar her alışveriş sitesinde sorun yaşanılabilir bunu anlayışla karşılıyorum fakat söz konusu sorunu kontrol altına almak ve hatayı düzeltmek tedarikçi ve aracı firmanın sorumluluğundadır. Tüketici olarak günlerce ürünü bekledikten sonra adresimize teslimata gelmeyip geldiğini iddia eden kargo şirketlerinin yollarına düşmemiz yetmiyormuş gibi bir de telefon hattında saçma sapan işlev dışı sözde müşteriye hizmet vermesi beklenilen sesli yanıt sistemi tarafından dalgaya alınmak gerçekten üzücü ve sinir bozucu. Vallahi arkadaşlar e- alışverişi hakkında alışveriş yaptığım siteler veya kurumlar hakkında tecrübelerim sonucu değerlendirmem şöyledir. En sık alışveriş yaptığım para iadesi, garanti süreci, iptal veya değişimle birlikte kargo teslimat konusunda verilen hizmet açısından bana göre en güvenilir site H**’dır. T**'dan yaptığım alışverişlerde çok sık olmasada satın aldığım ürünlerde daha hiç sorun yaşamadığım için olumsuz durumlarda gösterdikleri ilgi açısından detaylı bilgi vermeyeceğim, umarım asla sorun olmaz böylelikle olumsuz bilgi verme zorunluluğuda kalmaz. N* den daha hiç yapmadım yorumsuz fakat GittiGidiyor kadar sorumsuz bir siteden mecbur kalmadıkça diğer mağzalardan aradığım ürünü bulamadım süre asla alışveriş yapmam. Ekte 1 yıldır neredeyse para iadesi yapılmayan arızalı ürün. Kimsenin umurumda değil. Vazgeçtim zaten artık uzun süre gelmeyen cevaplar üzerine gerekeni söyledim.

Ebubekir Ebubekir 679 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • GittiGidiyor Temsilcisi08 Kasım

    Değerli kullanıcımız, GittiGidiyor'u tercih ettiğiniz için biz teşekkür ederiz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

  • Ebubekir'in Teşekkür Mesajı08 Kasım

    Doğrudur GittiGidiyor müşteri hizmetlerinden Mehmet Bey tarafından aranarak durumla ilgili sorunum giderildi. Geçte olsa yapılan para iadesinden önce ilgi ve alakaları için teşekkür ediyorum. Açıkçası söz konusu şikayetim sonucu böyle bir gelişme olacağını beklemiyordum. Öncelikle Tesadüfen ziyaret ettiğim Şikayetvar sitesine sonrada kendisinden şikayetçi olduğum GittiGidiyor'a verdikleri hizmet ve gösterdikleri ilgi için teşekkür etmek istiyorum. Yanlışı Eleştirmek hak olduğu kadar doğruları tebrik etmekte haktır diye inanıyorum. Paramın iade edilemsi gerçekten güzel bir gelişme ve bununla kalmayarak üstüne 50 TL lik bir hediye alışveriş ücreti hesabıma tanımlanmıştır. İlgi ve alaka için teşekkür ediyor hayırlı satışlar diliyorum

  • GittiGidiyor Temsilcisi08 Kasım

    Değerli kullanıcımız, İlettiğiniz konu hakkında incelemeler tamamlanmış ve size kayıtlı telefonunuzdan bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

Ziyaretçi Yorumları