GittiGidiyor Çift Taraflı Silikon Bant Siparişimi Göndermemesi

Murat Murat4 gün önce

23.03.2020 tarihinde GittiGidiyor uygulamasından sipariş verdiğim bant 25.03.2020 tarihine kadar kargoya verilmedi, firmaya mesaj yazdım bana 2 gün içinde kargo yapacaklarını yazdı, ben tekrar ilanda aynı gün kargo yazdığını fakat neden kargo yapılmadığını tekrar yazdığımda ilgili firma yoğunluk olduğunu ve ürünün uygun fiyat olduğunu yazıyor, ben zaten fiyatı uygun olup olmadığını sormuyorum ki, bende bugün yani 25.03.2020 tarihinde kargo yapmasını rica ettim ve bugün kargo olmaz ise siparişi iptal edeceğimi yazdım.

Bu sefer stoklarında olmadığını fabrikadan geleceğini ve kargo yapacağını yazdı, bunun üzerine kendilerinin bu şekilde yaparak hata yaptıklarını vurguladım, bunun üzerine ilgili firma siparişimi iptal etmemi istedi bende bunu hakkınızda negatif yorum yapacağımı vurguladım ve siparişimi iptal ettim kamuoyuna sunmak bilgilendirmek amacı ile bilgilerinize sunar hayırlı günler diliyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

GittiGidiyor Logo GittiGidiyor 4 gün önce

Kullanıcımıza Şikayetvar.com'a tanımladığı e-posta adresi üzerinden ulaşılarak bilgi verilmiştir. Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. https://yardim.gittigidiyor.net/s/ Saygılarımızla, GittiGidiyor.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler