22 Şubat 2013 #1648224

GittiGidiyor Bozuk Sorunlu Ürün Geldi!

Gittiğidiyor sitesinde cep telefonu aldım ve bu cep telefonu bana geldi. Telefonu alıp baktığımda cihazda sorun ve bozuk olduğunu gördüm ve firmaya durumu bildirdim. Firma telefonu gönderin biz değişim yapalım gönderelim denildi ve ben telefonu gönderdim.


2-3 hafta oldu ve telefon gönderilmedi. Telefon kapalı ulaşamıyorum cevap vermiyor. Gittigidiyor sitesinde gönderici firma sahibi N****** A. adına gönderilmişti. Lütfen yardım edin.

Selçuk 303 Okunma

Cevaplar

  • GittiGidiyor Temsilcisi25 Şubat 2013

    Değerli kullanıcımız, Yaptığımız incelemede, 749388 numaralı Destek Hattı fişi üzerinden tarafınıza gerekli bilginin iletildiğini, ancak ilgili mesajı okumadığınızı ve yanıt vermediğinizi görmekteyiz. Size yardımcı olabilmemiz için, üye girişi yapmanızın ardından www.gittigidiyor.com/bizeulasin adresinde bulunan “Son 30 günde yaptığınız tüm yazışmaları görmek için tıklayınız.” linkine tıklayarak ilgili mesajı okumanızı ve Destek Hattı’ndaki arkadaşlarımıza bilgi vermenizi rica ederiz Size en kısa sürede yardımcı olunacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

  • Selçuk25 Şubat 2013

    Kullanıcımıza e-posta ile ulaşılarak bilgi verilmiştir. Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. nerdeyse bütün şikayetler üzerine aynı cevplar verilmiş gittigidiyor sitesinde adrese ve telefona kadar mevcud ama hiç bi şekilde bişey yapılmadıgını zannediyrm bu siteye güvenerek alışveriş veriş yapıyoruz ama bu konular cok basite alınıyor

  • GittiGidiyor Temsilcisi22 Şubat 2013

    Kullanıcımıza e-posta ile ulaşılarak bilgi verilmiştir. Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. www.gittigidiyor.com/bizeulasin Saygılarımızla, GittiGidiyor

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön