10 Ağustos
#12409814

GittiGidiyor Bozuk Makinenin İadesini Kabul Etmiyor

Sayın GittiGidiyor ben ürünün paketini açmadan motoru çalıştırmadan titreşimi görmeden dövme makinesinin durumunu nasıl görebilecektim... Size danışmadan firma nasıl hemen yolluyor beni mağdur etmeyin. GittiGidiyor çalışanları maaşınızı düşünün bir de benim dişimden tırnağımdan arttırıp aldığım ürüne bakın. Kolay kazanılmıyor. Pazardan alınma plastik malzeme gibi gelen bu ürüne bir bakın 2 bin lira ödedim paramı resmen alıkoydular... Ve siz benim garantimdiniz ilgilenin.


Alet çalışmıyor bozuk hatta videosunu çektim dosya ekleme butonu açarsanız gönderebilirim. Firmaya da gönderdim ilgilenmiyorlar. Bu plastik ve bozuk malzemeye 2000 bin ödemek demek sizin haksızlığa aracılık yapmanız demek... GittiGidiyor asla müşterinin arkasında durmuyor. Her iki firmadan da şikayetçiyim.

Banu Banu 479 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • GittiGidiyor Temsilcisi13 Ağustos

    Kullanıcımıza Şikayetvar.com'a tanımladığı e-posta adresi üzerinden ulaşılarak bilgi verilmiştir. Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. https://yardim.gittigidiyor.net/s/ Saygılarımızla, GittiGidiyor.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler