27 Ekim 2016 #6796993

GittiGidiyor Bir Türlü Paramı İade Etmiyor

01/09/2016 tarihinde satın aldığım ürünü teslim aldıktan sonra bir hafta içinde iade ettim. İade işlemi sitede belirtilen yasal iade süresi içinde yapıldı. Ancak Ekim ayının sonuna gelmemize rağmen paramı hala iade etmediler. Kendilerine gönderdiğim her mesaja aynı cevabı veriyor "satıcının henüz ürün bedelini havuz hesabımıza aktarmadığını görüyorum. Satıcıya bir uyarı mesajı gönderdim ve satıcıdan derhal ürün bedelini havuz hesabımıza aktarmasını talep ettim. Satıcı mesajımı kontrol ettiğinde gerekli işlemleri yapacaktır. " Beni satıcı tarafı ilgilendirmiyor, ürünü GittiGidiyor aracılığıyla satın aldım ve mağdur edildim. 2 aydır yazışmamıza rağmen bana henüz iade yapılmadı. Ürün de elimde değil, paramı da alamıyorum. Gereğinin yapılmasını rica ederim.

Merve 408 Okunma

Cevaplar

  • Merve31 Ekim 2016

    Merhaba, verdiğiniz otomatik cevap maalesef isimi gormemekte. Arkadasiniz yaklaşık iki aydır bana ayni cevabi veriyor ve param hala iade olmadı. hakkımı gaspediyorsunuz.

  • GittiGidiyor Temsilcisi27 Ekim 2016

    Değerli Kullanıcımız, Yapılan incelemede, 01507548 numaralı fiş üzerinden tarafınıza bilgi verildiği görülmektedir. İşleminizi yalnızca ilgili fiş üzerinden takip etmenizi rica ederiz. Böylece yetkili arkadaşlarımız en kısa süre içerisinde gerekli inceleme ve işlemleri yapacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön