04 Nisan 2013 #1725138

GittiGidiyor Bilgisiz Müşteri Hizmetleri!

Gittigidiyor firması dükkanımda listelediğim 50 kadar ürünü iptal etmiş. Sebep olarak endikasyon bilgisi içerdiğini söylediler. Oto aksesuar kategorisinde ki ürünleri bile iptal etmişler. Yasal bir açıklama yapamıyorlar. Sadece yazdıkları bu:


Öncelikle kurallara ve yasalara uygun olmayan listeleme yaptığınızı ve bu konu hakkında daha önce uyarı aldığınızı, detaylı şekilde açıklama yapıldığını belirtmek isteriz. Üstelik süreç oldukça basit bir süreçtir.


Yazabileceğiniz açıklamalar dışında herhangi bir bilgi vermemeniz size aktarılmıştır. İlgili bakanlıklar tarafından da izlenen bu süreçte iletilen uyarıların, konunun anlaşılabilmesi için yeterli olduğu düşünülmüş ve üyeliğinize müdahale edilmiştir.

Mehmet 193 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet06 Nisan 2013

    Firma cevap bile vermeden konu fişlerini kapatmaktadır.Saygısız ve tutarsız bir firmadır.

  • Mehmet04 Nisan 2013

    Firmanın yazdığı mesajda belirttiği sebep kesinlikle yalan bir beyandır.Benden ürünle ilgili resmi belge istediler ve bende bakanlıktan alınmış resmi izin belgelerini [email protected] adreslerine ilettim.Buna rağmen kendi oluşturdukları devletin kendi oluşturdukları kanununa göre listelemelerimi iptal ettiler.İzini aldığımız bakanlık izin veriyor.Ancak kendileri her nedense bakanlık yasakladı diyerek ne kadar ilan varsa iptal ediyor.OTO AKSESUAR KATEGORİSİNDE Kİ İLANI BİLE İPTAL ETTİLER.Bunu hangi bakanlık yasaklamış çok merak ediyorum.Ulaştırma Bakanlığı mı?

  • GittiGidiyor Temsilcisi04 Nisan 2013

    Değerli kullanıcımıza daha önce de pek çok kez belirtmiş olduğumuz gibi ilgili bakanlıklar tarafından yasaklanan ürünler ve izin verilmeyen ürün açıklamalarının ürün listelemelerinde kullanılmasından dolayı kullanıcının hesabı askıya alınmış, listeleme ve abonelik ücretleri iade edilmiştir. Konuyla ilgili olarak 801289 numaralı Destek Hattı fişi üzerinden gerekli bilgiler iletilmiş olup, ilgili fiş üzerinden gerekli takipleri gerçekleştirebilirsiniz. Hesabınız hakkındaki işlem, satıştaki ürünlerinizin sonlandırılmasından sonra yapılacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön