15 Haziran
#12117886

GittiGidiyor Bilgi Eksikliği!

Sayın yetkili GittiGidiyor'dan aynı tarihte alt mayo ve CD aldım. İade sürecinde cayma hakkımı kullanmak istedim. İşte tamda burada sorunlar arka arkaya dizildi. 1/cayma hakkından iç çamaşır, mayo kozmetik, kopyalanabilir ürünler yararlanamıyormuş yasa varmış.; öyleyse eğer satılan ürünün ilk sayfasında bu uyarı bulunmak durumunda müşteri bilemeyebilir ya da unutabilir 2/ ilgili firmalar tarafından resmen yanıltıldığımı iddia ediyorum zira aldığım CD ürün açıklamasında -sıfır- yazıyordu çizilmiş ve kullanılmış geldi bu durumda gönderici yasaya sığınıyor. ben kendimi nasıl aklayacağım o sinirle faturasına bile dikkat etmedim bulamıyorum ama sizdeki kayıt ya da banka dekontlarım var buradan ispatlayabilirim. Ancak yasa bu durumda kimden yana. 3/ mayo altları ile ilgili almadan önce danışdığım mesajlar duruyor "yüzme için uygunmu" diye sormuştum. "evet"dendi ancak asla değil giymek bir tarafa elinizi alttan kumaşa deneyin zaten belli ediyor kendini. Bu durumda bu da yasaya sığınıyor. Hal böyle iken ben nasıl mağduriyetimi gidereceğim. Durum tamamen satıcı dürüstlüğü ve insafına kalmış ya da siz "kurumsallaşma sürecinde" nerede müşteri haklarını koruyacaksınız.

Ayşegül Ayşegül 669 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • GittiGidiyor Temsilcisi16 Haziran

  Değerli kullanıcımız, Görüşleriniz bizim için çok değerlidir. Zamanınızı ayırıp kullanıcılarımıza daha kaliteli bir hizmet sunabilmemiz için görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Üye girişi yaptıktan sonra https://yardim.gittigidiyor.net/s/ bağlantısı üzerinde bulunan Canlı Yardım, Bizi Arayın veya Bize Yazın destek alanlarından da bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Ayşegül16 Haziran

  Şikayetvar ve GittiGidiyor a sesimi duydukları ve mağduriyetimi giderdikleri için teşekkür ederim

 • Ayşegül'in Teşekkür Mesajı16 Haziran

  Şikayetvar a yazdığımın ertesi günü GittiGidiyor dan Mehmet bey arayarak süreçteki mağduriyetime yönelik kurumun hassasiyetini dile getirdi ve telafi yolunda çok yardımcı olundu. Şahsında ve GittiGidiyor a teşekkürlerimi iletiyorum.

 • GittiGidiyor Temsilcisi16 Haziran

  Değerli kullanıcımız, İlettiğiniz konu hakkında incelemeler tamamlanmış ve size kayıtlı telefonunuzdan bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

Ziyaretçi Yorumları