17 Haziran 2017
Yorum Yap
#8627613

GittiGidiyor Bebeğimin Güvenliği İçin Tehlikeli Yürüteç Bebeoutlet Mağazasında Satışta

GittiGidiyor.com dan bebeoutlet mağazası kızım için yürüteç aldım aldığım günden beri tekerlekleri çıkıyor bugün kızım tepetaklak üzerinden düştü durumu bebeoutlet mağazasına mesajla ilettim aldığım cevap ürün kaliteli imalatçısı değiliz satıcısıyız fabrikasına götürün oldu müşteri olarak zor durumda kaldım ürün bedeli umurumda değil.

Özlem 352 Okunma

Cevaplar

  • GittiGidiyor Temsilcisi30 Haziran 2017

    Kullanıcımıza Şikayetvar.com'a tanımladığı e-posta adresi üzerinden ulaşılarak bilgi verilmiştir. Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. www.gittigidiyor.com/bizeulasin Saygılarımızla, GittiGidiyor.

  • Özlem25 Haziran 2017

    Ben şikayet oluşturmadan önce satıcı firmayla görüştüm gayet ukala ve ilgisiz bir şekilde mesaj yazdılar onlar ürünü sattıkları sonra ilgilenmiyormuş üreticisine götürmemi söylediler bende bundan sonra ürünleri üreticiden alalım o zaman dediğim de yol gösterdik öyle yapın diye mesaj attılar ve bu şikayeti paylaşmak zorunda kaldım Sizin cevabınızı sonra da firma kesinlikle benimle irtibata geçmedi ben yeni yürüteç aldım zaten bir daha bebeoutlet ten kesinlikle ürün almam Gittigidiyor.com sürekli alışveriş yaptığım firmalardan ürün almaya devam ediyorum amacım diğer anneleri de bu tehlike hakkında uyanmaktı bebeklerimiz bizim için değerli

  • GittiGidiyor Temsilcisi19 Haziran 2017

    Değerli kullanıcımız, Yaşadığınız sorun hakkında satıcı firmaya gerekli bilgiler iletildi. Satıcının size yardımcı olması için kısa bir süre beklemenizi rica ederiz. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda, http://yardim.gittigidiyor.com/destek-hatti/aliciyim/saticiyla-iletisim-kurmak başlığı üzerinden Müşteri Hizmetleri'ne ulaşmanızı rica ederiz. Yetkili arkadaşlarımız mesajlarınızı en kısa sürede cevaplayacaktır. Cevaplanan mesajları, Bana Özel sayfanız üzerinden kontrol edebilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler