15 Mayıs
#11974225

GittiGidiyor Bana Para İadesi Yapmıyor

GittiGidiyor'dan aldığım üçlü ankastre setin satıcı tarafından iki adetinin gönderilmesi kalan bir parçanın gönderilmemesi sebebiyle, 06.05.2019 tarihinde ürünü hiç teslim almayarak iade işlemi başlatılmasını istedim. SC72496436 iade kodu ile GittiGidiyor en geç 10.05.2019 tarihinde iadenin gerçekleşeceğini tarafıma bildirdi.


Bugün 15.05.2019 ve iade işlemi hala gerçekleşmediği gibi “iade Kargo hatırlatılması yapılmıştır, satıcıdan bileği beklenmektedir” denilmekte. Hani nerede taahhütleriniz. Ben böyle bir şey görmedim. Pişmanım bu siteyi kullandığıma. Param en yakın zamanda iade edilmezse tüm hukuki haklarımı kullanacağım.

Halil Halil 453 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • GittiGidiyor Temsilcisi4 g

    Değerli kullanıcımız, Satıcı firma kaynaklı yaşanan bu gecikme için özür dileriz, görüşleriniz bizim için çok değerlidir. Zamanınızı ayırıp kullanıcılarımıza daha kaliteli bir hizmet sunabilmemiz için görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Üye girişi yaptıktan sonra http://yardim.gittigidiyor.com/musteri-hizmetleri bağlantısı üzerinden uygun kategori seçiminin ardından Canlı Yardım, Bizi Arayın veya Bize Yazın destek alanlarından da bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

  • Halil'in Teşekkür Mesajı16 Mayıs

    Ücret iadesi geç de olsa yapıldı teşekkürler.

  • GittiGidiyor Temsilcisi15 Mayıs

    Değerli kullanıcımız, İlettiğiniz konu hakkında incelemeler tamamlanmış ve size kayıtlı telefonunuzdan bilgilendirme yapılmıştır. Üye girişi yaptıktan sonra http://yardim.gittigidiyor.com/musteri-hizmetleri bağlantısı üzerinden uygun kategori seçiminin ardından Canlı Yardım, Bizi Arayın veya Bize Yazın destek alanlarından da bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

Ziyaretçi Yorumları