GittiGidiyor Aynı Gün Kargo Yalanı

Yavuz Yavuz28 Nisan 09:55

"aynı gün kargo" ile satılan ürünü 16.04.2020'de sipariş verdim. Gerçekten de aynı gün kargo bilgisi geldi. MNG Kargo'dan takip ettiğimde "Çamdibi şubeden çıkan kargo İzmir aktarmaya ulaştı." yazıyordu. Üstünden günler geçince MNG Kargo'yu aradım bu kadar mı yoğunsunuz kaç gündür bekliyorum dedim, aldığım cevap ise "kargo kodu oluşturulmuş fakat kargo şubemize teslim edilmemiş." oldu.

Yani özetle "bofigoo" isimli satıcı "aynı gün kargo" ibaresiyle ürün satıyor, sahte kargo etiketi oluşturuyor ve ürünü gönderdi gibi yapıp GittiGidiyor sistemini kandırıyor. Durumu GittiGidiyor'a da bildirdim günler öncesinden fakat hala bana ulaşın bir kargo yok. Üstüne üstelik aldığım ürün hala GittiGidiyor'da "aynı gün kargo" ibaresiyle satışta. Bu satıcının yaptığı düpedüz yanıltma.

Ben evden çalıştığım için bu masayı almak zorunda kaldım ve 13 gündür masa yok ortada. GittiGidiyor'da yanıltan satıcı var ve hala aynı yanıltmayı yapıyor. Hem MNG Kargo'ya hem de GittiGidiyor'a şikayetlerimi mail / telefon yoluyla ilettim ancak kimse bir aksiyon almadı. Her 2 firma için de şikayetvar.com'a da şikayetlerimi girdim. Umarım bu yanıltan satıcının oyununa birisi son verir!

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

GittiGidiyor Logo GittiGidiyor 29 Nisan 14:55

Değerli kullanıcımız, Yaşadığınız sorun hakkında satıcı firmaya gerekli bilgiler iletildi. Satıcının size yardımcı olması için kısa bir süre beklemenizi rica ederiz. Üye girişi yaptıktan sonra http://yardim.gittigidiyor.com/musteri-hizmetleri bağlantısı üzerinden uygun kategori seçiminin ardından Canlı Yardım, Bizi Arayın veya Bize Yazın destek alanlarından da bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler