01 Nisan 2013 #1715625

GittiGidiyor Ayıplı Mala Sahip Çıkmadılar!

Ürün hakkında defalarca soru sormama ve satıcının ürün hakkında yanlış bilgi vermesi örneğin kuru zeminde 70 km hızda hiç bir sorun çıkarmayacağını söylemesi ama ürünü Gittigidiyor sitesinden snowcut adlı ürünü (ayıplı mal) satın alınca kullanmaya başlamadan ürün paramparça olmuştur. Ne üretici firma ne satıcı ürününe sahip çıkmamıştır.


Gittigidiyor sitesi de satıcı tarafında durmuştur.

Mehmet 212 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet05 Nisan 2013

    GG sitesinin yetkilileri bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz diyorsunuz da ocak ayından bu yana ulaşıyorum size bi siz ulaşamadınız bana açtığım 3 ayrı şikayet talebim var ilginiz yok açtığım konular hep kapatıldı ayıplı mal satan satıcı tarafında durdunuz sizden zaten birşeyler olsa idi şuan şikayetvar sitesinde sıkıntımıza çare arıyor olmazdık. Adım adım ilerliyoruz bu sitedede ilgisiz davranışlarınız devam eder ise mahkemeye kadar gideceğiz. Ayıplı mallar hepsi fotoğraf ve kayıt altına alınmıştır, ayıplı malı almadan satıcıya sorduğum sorulardan destek hattına yazdığım her mesaj her ve geri dönüşler kayıt altındadır dediğim gibi adım adım ilerliyoruz size tek soru benim sorunumu çözmek için satıcıya herhangi bir yaptırım uyguladınız mı?

  • GittiGidiyor Temsilcisi01 Nisan 2013

    Kullanıcımıza e-posta ile ulaşılarak bilgi verilmiştir. Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. www.gittigidiyor.com/bizeulasin Saygılarımızla, GittiGidiyor

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön