02 Eylül 2013 #1989228

GittiGidiyor Arızalı Hortumu Göndereli 1 Ay Oldu Satıcıdan Haber Yok!

GittiGidiyor'dan swizzz_prozzz (15621) kullanıcı isimli satıcıdan X horse uzayan hortum satın aldım. Çevremdeki arkadaşlarıma da tavsiye ettim. Aynı satıcıdan toplam 3 tane hortum satın aldım fakat kendime aldığım hortum 2 ya da 3 kullanımdan sonra başlığı ile hortum arasında kopma oldu.


Satıcıya mesaj gönderip durumu anlattım. Hemen göndermemi değişiklik yapabileceklerini söylediler fakat GittiGidiyor'dan bana gelen mesajlar bölümüne baktığımda şimdi o mesajları göremiyorum. Arızalı hortumu göndereli 1 ayı geçti sürekli mesaj atmama rağmen bana geri dönüş yapılmadı. GittiGidiyor'a konu ile ilgili mail attım fakat dönüş olmadı. Yardımlarınızı bekliyorum.

Arzu 5.532 Okunma

Cevaplar

  • GittiGidiyor Temsilcisi06 Kasım 2013

    Değerli kullanıcımız, Yazılışının üstünden 30 gün geçen mesajlar sistemden silinmekte ve arşive alınmaktadır. İlgili mesaj aşağıdadır; "Satıcıdan, ürünü teslim alıp almadığı ile ilgili, Destek Hattı'na bilgi vermesi talep edilmiştir. Satıcıya kargoladığınız ürün hakkında, iade ya da değişim işlemi yapmak istediğinizi Destek Hattı'na bildirmenizi rica ederiz. Sizden bilgi bekliyor olacağız." Bu doğrultuda Destek Hattı'na bilgi vermenizi rica ederiz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

  • Arzu06 Kasım 2013

    maalesef böyle bir yazışma yok , hatta benim şikayet mesajım da silinmiş...

  • GittiGidiyor Temsilcisi02 Eylül 2013

    Değerli kullanıcımız, Destek Hattı'na iletmiş olduğunuz mesajın "26/08/2013 09:28:46" tarihinde yanıtlandığı, ancak ilgili cevabı okumadığınızı görmekteyiz. GittiGidiyor'a üye girişi yapmanızın ardından http://yardim.gittigidiyor.com/tum-yazismalarim adresi üzerinden ilgili cevabı okuyabilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön