GittiGidiyor Arızalı Alet Gönderimi

Abdulkerim Abdulkerim3 hafta önce

24/06/20 tarihinde sc100501205 kodu ile cep telefonu aldım. Cihaz sürekli açılıp kapanınca firmayla iletişime geçtim. Güncelleme yapıyor dediler, birkaç gün beklememi söylediler. Düzelmeyince tekrar aradım. Muhtemelen bataryasında arıza vardır gönderin aynı gün tamir edip göndeririz dediler, olmazsa değiştiririz dediler. Gönderdikten sonra biz sizi ararız dediler. Aramayınca bende 14 günlük cayma hakkımı kullanarak GittiGidiyor'u aradım ve almak istemiyorum dedim. İade işlemi başlatıldı dediler. Paranız iade edilecek dediler. 14/07/20 de GittiGidiyor'u tekrar aradım, param daha iade edilmedi diye, şimdi de firmayla görüşmemi söylüyorlar, paramın iade edilmeyeceğini söylüyorlar. GittiGidiyor internet sitesinin bunlarla yaptığına inanamadım. Yazıklar olsun. Önce paramın iade edileceğini söylediler, şimdi de edilmeyeceğini söylüyorlar. İnanamıyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Abdulkerim 3 hafta önce

Önce 2 kez paramın iade edileceğini söylediniz, sonra maalesef bir şey yapamayız dediniz. Bir daha sizden alışveriş yapmam, param iade edilmezse

GittiGidiyor Logo GittiGidiyor 3 hafta önce

Değerli kullanıcımız, Öncelikle yaşadığınız durum için üzgünüz. Yapılan incelemede konu hakkında Müşteri Hizmetleri ile görüştüğünüz ve tarafınıza konu hakkında bilgi verildiği gözükmektedir. Üye girişi yaptıktan sonra https://yardim.gittigidiyor.net/s/ bağlantısı üzerinde bulunan Canlı Yardım, Bizi Arayın veya Bize Yazın destek alanlarından da bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler