01 Kasım 2016 #6833241

Gittigidiyor Alıcıya Gönderilen Ürün Bedeli Satış İptal Edilerek Alıcıya İade Edilmiş!

Sc23659***, sC23659*** ve SC23659*** kodlu ürünler alıcıya kargolandı fakat kargo sürecinde olan ürünlerin satışını alıcının isteği üzerine GittiGidiyor müşteri hizmetleri kargo aşamasını kontrol etmeksizin ürün bedellerini alıcıya iade etti ürünlerde alıcıya teslim edildi alıcı ürünleri göndermeyerek hem ürünleri almış oldu. Hem de parası iade edildi.


Yaklaşık 1 aydır GittiGidiyor kendi hatasını hiçbir şekilde kabul etmiyor yaklaşık 130 TL'lik tutarı ödemesini bize yapmıyor bunun yerine pro dükkan aboneliği verilmesini talep ettik. Bunu da kabul etmiyorlar ne paramızı alabiliyoruz ne de herhangi bir hizmet.


Tamamen GittiGidiyor'un müşteri hizmetlerinden kaynaklanan bu hatayı ivedi bir şekilde ya para iadesi olarak ya da dükkan aboneliği olarak tarafımıza iade etmesini istiyoruz. GittiGidiyor bu konuda bize yardımcı olmuyor. Yardımlarınızı rica ederiz.

Meliksah 220 Okunma

Cevaplar

  • Meliksah30 Kasım 2016

    Kesinlikle hiçbir eylemde bulunulmadı 2 ay önce bununla ilgili olarak ürün tutarı kadar hediçeki verileceği söylendi ama oda yalanmış sistemlerinden hediye çeki kaldırılmış bu gecede böyle bir yalan uydurdular ben hayatımda bu kadar yalancı ve üçkağıtçının bir araya geldiği bir site görmedim 150 TL'lik mağduriyetim karşılanmadığı takdirde maddi ve manevi tazminat davası açacağım. Ha buna GittiGidiyor cevap verecek kısa bir nüddet beklemenizi rica ederiz yetkili birimlere sorununuz iletilmiştir diye... Ben bu cevabı 2 aydır site üzerinden alıyorum. Hiç kimse bunlara güvenmesin ticaret yapmaya kalkmayın. Sözlerine inanmayın gaspçılar çünkü.

  • GittiGidiyor Temsilcisi01 Kasım 2016

    Değerli Kullanıcımız, Konu hakkında alıcıya gerekli bilgilendirme yapıldı. İşleminizle ilgili size dönüş yapılacaktır. Kısa bir süre beklemenizi rica ederiz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön