02 Aralık
#13106027

GittiGidiyor Aldığım Ürünün İptal Ücreti

Gittigidiyor.com'dan 27.10.2019 tarihinde sipariş verdiğim ürün kargodan gelmediği için iptal ettim. Ancak şu ana kadar para iadesi yapacaklarını söylemelerine rağmen halen paramı alamadım. 1 ay 1 hafta geçti. Bir daha alışveriş yapmayacağım buradan.

Ömür Ömür 563 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • GittiGidiyor Temsilcisi04 Aralık

    Değerli kullanıcımız, Görüşleriniz bizim için çok değerlidir. Zamanınızı ayırıp kullanıcılarımıza daha kaliteli bir hizmet sunabilmemiz için görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Üye girişi yaptıktan sonra https://yardim.gittigidiyor.net/s/ bağlantısı üzerinde bulunan Canlı Yardım, Bizi Arayın veya Bize Yazın destek alanlarından da bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

  • Ömür04 Aralık

    Evet kartıma 03/12/2019 tarihi itibariyle iade yapılmış. 27/10/2019 tarihinde aldığım ürün iptali 1 ay 1 hafta surdu. Bir de GittiGidiyor un bahsettiği yardım destek falan filanı 3 defa aramıştım zamanında. O haliyle bu kadar zaman aldı. Sadece Şikayetim var.com çok teşekkür ederim.

  • GittiGidiyor Temsilcisi03 Aralık

    Değerli kullanıcımız, SC81801464 numaralı işleme ait tutar ödeme yaptığınız karta iade edilmiştir. İade tutarının hesabınıza yansıma süresi bankaların uygulamalarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde 2-4 gün, banka kartı ile yapılan ödemelerde 7 iş günü sürmektedir. Süreçler hakkında bankanızla görüşerek detaylı bilgi talep edebilirsiniz. Üye girişi yaptıktan sonra http://yardim.gittigidiyor.com/musteri-hizmetleri bağlantısı üzerinden size uygun kategori seçiminin ardından Canlı Yardım, Bizi Arayın veya Bize Yazın destek alanlarından da bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

Ziyaretçi Yorumları