Gittigidiyor Aldığım Ürünü 20 Gündür Göndermedi Ve İade Olmuyor

Aynur Aynur31 Mayıs 22:50

1 Mayıs tarihinde telefon aldım GittiGidiyor üzerinden Teknosa'dan. 15 gün kargo yapmadılar sonra telefonlara zam geldi ve siparişi stokta yok gerekçesi ile iptal ettiniz site hiçbir şekilde ceza uygulamıyor bunlara Hepsiburada'da yapsınlar da göreyim ceza yazıyor site 500 TL her neyse ben bu konuyu bayramdan sonra savcılığa taşıyorum neden mi 1 Mayıs tarihinde kendi sitelerinden yani Teknosa.com aynı telefonu sattılar ve bir telefoncu bir hesaptan 67 adet aynı telefondan aldı ve elimde belgesi mevcut ama GittiGidiyor siparişleri 22 gün sonra iptal edildi belge ile bunları şikayet edeceğim. GittiGidiyor bunlara ceza verse bunlar bunu yapamaz 22 gün param sitede kaldı belki de GittiGidiyor'la anlaşılmalıdır ama ben hakkımı sonuna kadar arayacağım pire için yorgan yakacağım.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Aynur 05 Haziran 20:16

İnsanları kandırmaktan vazgeçin artık

profile-icon Aynur 05 Haziran 20:15

Kendi sitesinde neden 67 adet bir kişiye satmış o zaman o toplu alıma girmiyormu zaten sepette 2 adet sitenizde izin veriyor

GittiGidiyor Logo GittiGidiyor 05 Haziran 12:28

Kullanıcımıza Şikayetvar.com'a tanımladığı e-posta adresi üzerinden ulaşılarak bilgi verilmiştir. Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. https://yardim.gittigidiyor.net/s/ Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GittiGidiyor Logo GittiGidiyor 04 Haziran 13:35

Değerli kullanıcımız, Bilgileriniz ilgili ekibimize iletilmiş ve gerekli incelemeler başlatılmıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler