18 Ocak 2017
Yorum Yap
#7553167

GittiGidiyor Aldığım Ürünü 15 Gün Sonra Eksik Gönderdi, Üstüne Kargo Ücreti Aldı

İnternetten aldığım ürünü İstanbul içi adresime 15 gün sonra geldi. Bu zaman zarfında satıcı firmaya bana verilen numaradan ulaşamadım, mesajlarıma saygısızca cevaplar aldım, 12.günün sonunda paramın geri iade edilmesini istedim. 15.günde ürün geldi. Ücretsiz Kargo diye sattıkları üründen kargo parası aldılar. 3 parçadan oluşan ürünü 2 parça olarak eksik gönderdiler. GittiGidiyor ile yaklaşık 5 sefer görüşmeme rağmen hiçbir sonuç alamadım. Üstelik satıcı firmanın güvenilirliğini tespit eden yorumumu yayınlamadılar.

Ali Ali 320 Okunma

Cevaplar

 • GittiGidiyor Temsilcisi31 Ocak 2017

  Kullanıcımıza Şikayetvar.com'a tanımladığı e-posta adresi üzerinden ulaşılarak bilgi verilmiştir. Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. www.gittigidiyor.com/bizeulasin Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Ali30 Ocak 2017

  5 defa aradım. lütfen buraya cevap yazarken biraz araştırma zahmetinde bulunun...

 • GittiGidiyor Temsilcisi27 Ocak 2017

  Değerli kullanıcımız, Konu ile ilgili http://yardim.gittigidiyor.com/musteri-hizmetleri linki üzerinden Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Yetkili arkadaşlarımız mesajlarınızı en kısa süre içerisinde yanıtlayacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Ali24 Ocak 2017

  Şikayetime cevap vermeye bile tenezzül etmiyorlar. Bu siteden uzak durun... ... .

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler