GittiGidiyor Aldığım Ürün Bozuk Geldi İade Ettim Param Gelmiyor

Doruk Doruk5 gün önce

Bundan yaklaşık 1 ay önce Şerit LED Işık aldım, ürün bozuk ve resimlerde gösterildiği gibi gelmedi, iade işlemi başlattım ve ürünü kargoya verdim. 1 ay geçmiş olmasına rağmen ne param iade edildi ne de satıcı mesajlarıma cevap veriyor. Gerçekten çok sinirliyim bu ne umursamazlık.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum

Cevaplar

GittiGidiyor Logo GittiGidiyor 1 gün önce

Değerli kullanıcımız, İade işlemi başarılı bir şekilde gerçekleşti. İade tutarının hesabınıza yansıma süresi bankaların uygulamalarına bağlı olarak değişiklik gösterir. Ödemenizi kredi kartı kullanarak gerçekleştirdiyseniz 2-4 gün, banka kartı ile gerçekleştirdiyseniz 3-10 gün içerisinde iade edilmektedir. Dilerseniz süreç hakkında bankanızla görüşerek detaylı bilgi talep edebilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GittiGidiyor Logo GittiGidiyor 2 gün önce

Değerli kullanıcımız, Bilgileriniz ilgili ekibimize iletilmiş ve gerekli incelemeler başlatılmıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

profile-icon Doruk 2 gün önce

Mailiniz geldi tamamdır şimdi yanıt verdim

profile-icon Doruk 2 gün önce

Email üzerinden yanıt verdik diyorsunuz, emailden yanıt gör'e tıkladığımda tekrar buraya yönlendiriyor. Telefon numaramı bırakıyorum lütfen arayın 05380259441

GittiGidiyor Logo GittiGidiyor 3 gün önce

Kullanıcımıza sistemde kayıtlı olan telefon numarası üzerinden ulaşamadık. Kullanıcımıza Şikayetvar.com'a tanımladığı e-posta adresi üzerinden ulaşılarak bilgi verilmiştir. Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. https://yardim.gittigidiyor.net/s/ Saygılarımızla, GittiGidiyor.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Kevser 2 gün önce  

    Paranızı geri yatırdılar mı?

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler