09 Eylül
#12574490

GittiGidiyor Adaletsizlik Yapıyor.

GittiGidiyor kredi kartımdaki bonusu kullanmak istediğim için hesabımı engelledi. Ben kargo yola çıkmış mı diye bakmaya çalışırken, yetkililer hesapları engelliyor. Ayıp yahu bilgilendirme bile almadık. İnsanlar Bonus puanlarıyla harcama yapamayacaksa ne diye varsınız o zaman? Zaman kaybına uğradığım için şikayetçiyim.

Emre Emre 204 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • GittiGidiyor Temsilcisi3 g

  Değerli kullanıcımız, Bilgileriniz ilgili ekibimize iletilmiş ve gerekli incelemeler başlatılmıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Emre4 g

  Sms ile satış onayı alabildiğim bir bankada 2. Şahıslar girip kartımın bonuslarını mı kullanacak? Buna benzer bir durumla daha karşılaştık yine sonuçsuz kaldı. Pişmanlıksınız. Sizinle çalıştığım için cidden pişmanım

 • GittiGidiyor Temsilcisi4 g

  Değerli kullanıcımız, Üyeliğiniz, farklı kullanıcılar tarafından kullanılmak istenmiş ancak güvenlik kriterlerimiz bu duruma izin vermemiştir. Herhangi bir risk almamak için yine de üyeliğinize müdahalede bulunduk. Farklı bir e-posta adresiyle yeni bir üyelik açarak işlemlerinize devam edebilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Emre4 g

  Ödeme iptal olabilir, neden hesabımı kapatıyorsunuz? Güvenlik önlemi dediğiniz şey bonus puanlarında geçerli galiba ayrıca bana dönüş sağlanmadı e-posta da sizinle alakalı yeni bir şey yok

 • GittiGidiyor Temsilcisi10 Eylül

  Kullanıcımıza Şikayetvar.com'a tanımladığı e-posta adresi üzerinden ulaşılarak bilgi verilmiştir. Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. https://yardim.gittigidiyor.net/s/ Saygılarımızla, GittiGidiyor.

Ziyaretçi Yorumları