11 Ocak
Yorum Yap
#11435555

GittiGidiyor Açılmamış Ürünü Kabul Etmiyor!

GittiGidiyor sitesinden devamlı ürün alan biri olarak ilk defa yaşadığım bir sıkıntıyı dile getirmek istiyorum. Eşimin aldığı #394182085 satış kodu:SC66047269 ürün görselindeki renk olarak gelmemesine rağmen ve ayrıca hiç açılmamış olarak GittiGidiyor yardımdan ürün iadesi onayı aldım fakat satıcı ürünü iade almamakta kararlı. Bir tüketici olarak açılmamış ürünün koşulsuz iadesi olması gerekirken GittiGidiyor olarak satıcıyı koruma altına alır gibi davranmak nasıl bir şeydir bir de burada bir açıklama yapsınlar. GittiGidiyor'dan dönüş sonrası Hakem Heyeti'ne başvurucağımın beyanını da buradan vermiş olayım.

Erhan Erhan 498 Okunma

Cevaplar

  • Erhan15 Ocak

    Elbette satıcı onayı beklediğiniz için cevap veremediniz. Fakat satıcın üslubunu düzeltmek adına hiçbir girişimde bulunmadığınızı, durumu olduğu gibi kabul etmek de sizin olaya objektif yaklaşmak yerine öncelikle bir bakalım kim kime ne kadar saygısızlık edecek gibi bir tarz yaklaşımda olduğunuzu görmüş olduk. Buradan şunu anlıyoruz ki. Satış sonrası destek anlamında size telefon bile açamadığımız gibi yazışmalara da hiçbir şekilde müdahale etmediğinizi anlamış olduk. Benden sonra ki müşteriler için göze alınacak noktalar olacağını söylemekte fayda var.

  • GittiGidiyor Temsilcisi15 Ocak

    Değerli kullanıcımız, Yaşanan yoğunluk sebebiyle geciken yanıtımız için çok üzgünüz. SC66047269 numaralı işleme ait tutar ödeme yapılan karta iade edilmiştir. İade tutarının hesabınıza yansıma süresi bankaların uygulamalarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde 2-4 gün, banka kartı ile yapılan ödemelerde 7 iş günü sürmektedir. Üye girişi yaptıktan sonra http://yardim.gittigidiyor.com/musteri-hizmetleri bağlantısı üzerinden size uygun kategori seçiminin ardından Canlı Yardım, Bizi Arayın veya Bize Yazın destek alanlarından da bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler