31 Aralık 2014

GittiGidiyor 2 Aydır İade Bekliyorum

GittiGidiyor markasına güvendik C.**** mağazasından alışveriş yaptık ürün hasarlı geldi iade gönderdim, satıcı iadeyi teslim aldıktan 4 gün sonra fatura, kutu yok diyerek yalanlar ile süreci uzatmaya başladılar,2 aydır devam ediyor, her şey açık ve net ortada fatura bende olsa niçin göndermeyim mantığım almıyor bu durumu. Bu insanlar ile daha fazla muhatap olmak istemiyorum. Firmanın tüketiciyi koruması lazım Aynı zamanda tüketici yasalarında fatura ibrazı olsun olmasın iade gerçekleştirmeye engel olmadığı açık olarak belirtilmiştir. 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un 4. maddesinin birinci fıkrası,54 Seri no.lu Katma Değer Vergisi Genel Tebliği dahası da var.

Azat 421 Okunma

Cevaplar

  • GittiGidiyor Temsilcisi12 Şubat 2015

    Değerli kullanıcımız, İşleminizin 30.01.2015 tarihinde iptal edildiği ve ürün bedelinin kartınıza iade edildiği görülmektedir. İadeniz kartınıza yansımadıysa, iadeniz hakkında bankanızdan bilgi almanızı rica ederiz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

  • Azat26 Ocak 2015

    Hala sonuçlanmadı 4. aya giriyoruz?

  • GittiGidiyor Temsilcisi20 Ocak 2015

    Değerli kullanıcımız, Konuyla ilgili gerekli incelemeler yapılmış ve işlemin sonlandırılması için satıcıya bilgi verilmiştir. İşleminizi İade Merkezi üzerinden takip edebilirsiniz. Yaşanılan gecikme için firmamız adına özür dileriz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön