02 Eylül 2013

GittiGidiyor Yanlış Kargo Bilgileri Veriyor!

Gittigidiyor'da şirketim adına dükkan açtım. Faturalı mal alıp, satıyorum. Kargoyu indirimli göndermek için Gittigidiyor'dan gelen satış kodunu kullandığımda kargo firmasında şirketimin değil kendi bilgilerim çıkıyor.

Vergiden düşmek için kargo faturasında şirketimin ismi yazması gerekmekte, durumu Gittigidiyor'a anlattım ve yardım istedim ama suçu kargo firmasına atıp yardım etmiyorlar. Kargo ücretlerini hem cebimden ödüyorum, hemde vergiden düşmem gereken meblağ için ekstra vergi ödüyorum

Yardımlarınızı rica ederim.

İsmail 88 Okunma

Cevaplar

  • İsmail 02 Eylül 2013

    Kargo firmasıyla görüşeli 30 dakika olmadı,yine kargo bilgileri olarak şirket bilgileri değil,kişisel bilgilerim yeralıyor.Lütfen bu sorunu acil olarak kargo firmasıyla görüşerek çözün ,kargolama yapamıyorum.

  • GittiGidiyor Temsilcisi02 Eylül 2013

    Değerli kullanıcımız, GittiGidiyor üzerinden gerekli değişiklikler yapılmıştır. Sorununuz halen devam etmekteyse, önceki alışverişlerinizde kargo firmasının sistemine kayıtlı bilgileriniz kargo şirketince otomatik olarak kullanılıyor olabilir. Konuyla ilgili olarak kargo firmasına gerekli uyarılar yapılmış olup, sizin de kargo yetkilileri ile iletişime geçmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön