04 Haziran 2013

GittiGidiyor Yanlış Adrese Kargolama Ve Hatanı Müşteriye Fatura Edilmesi!

İnşallah bir çok kişi okur. GittiGidiyor sitesinde İstanbluedesing isimli satıcı benim sistemde kayıtlı isim ve adres bilgisine değil farklı isim ve adrese ürün kargoladı kargocu da gönderilen adreste ben olmadığım için haliyle ürünü geri gönderdi yaklaşık 2 ay boyunca param GittiGidiyorun para havuzunda kullanıldı ve ordan para kazandılar ama benim sorunumla ilgilenme sıfır en az 20 defa mesaj gönderdim fakat bir türlü satıcı firmanın ürünü hangi adrese yolladığını öğrenip Hata kimde öğrenemediler.

Çok ama çok pişman oldum ürünün kargo bedelini paramın içinden alıp geri iade ettiler ama niye hatalı kargolamanın bedeli ben ödedim bunu bir türlü GittiGidiyor'a anlatamadım.

Faruk 143 Okunma

Cevaplar

  • Faruk 06 Haziran 2013

    Doğru 14.90 iade edildi yaklaşık 2 ay sonra ama benim derdim iade olan değil iade edilmeyen 5 liram , 82604520 nolu alış verişte satıcının ürünü HANGİ ADRESE YOLLADIĞIDIR SİSTEMDE KAYITLI OLAN DEĞİL KAFASINA GÖRE HAYALİ ADRESE göndermesi benim adresime yollamadığı için ürünü teslim almadım ama GİTTİGİDİYOR bi türlü bunu anlamıyor anlamak istemiyor denetleme mekanizması sıfır satıcıdan kargo bilgilerini isteyip sistemdeki adresimle karşılaştırsalardı sorunun kimde olduğunu anlarlardı işte bu kadar ÇOK AMA ÇOK PİŞMANIM inşallah başkalrı MAĞDUR olmaz GİTTİGİDİYOR 5 liramı yediniz afiyet olsun

  • GittiGidiyor Temsilcisi05 Haziran 2013

    Değerli kullanıcımız, Yaptığımız incelemede, 82604520 numaralı ürünün tarafınıza kargolandığı, ancak teslim alınmadığı için satıcıya iade olduğunu görmekteyiz. Ürün bedelinden satıcının ödemiş olduğu 5,00 TL'lik iade kargo ücreti kesilerek 14,90 TL kartınıza iade edilmiştir. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön