GittiGidiyor Yanıltıcı Bilgiden Dolayı, Alım İptali.

Şahin G. |

25/01/2015 tarihinde saat 02:00 civarı siteniz üzerinden 1470**8 LG g3 d855 32 GB ürünü satın aldım. Ürün pazarlamasında Resmi Garantili diye belirtildiği için algıladığım LG Türkiye Garantisi olmuştur.

Daha sonra ilgili ürünün R*** diye bir firma garantisinde olduğunu satıcı profilindeki yorumlardan öğrendim. Bu tamamen tüketiciyi yanıltmaya yönelik bir pazarlamadır. Resmi Garantili diye belirtmek ne demek?

Resmi olmayan garanti mi var? GittiGidiyor Türkiye'nin en büyük ve güvenli alış-veriş sitesi olduğunu söylüyor ise, bu tarz yanıltıcı pazarlamaya izin vermemeli diye düşünüyorum. Ayrıca GittiGidiyor ile ne telefon nede mail ile iletişime geçememekteyim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Ocak
  14:37

  Değerli kullanıcımız,

  Bilgi verdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayetiniz doğrultusunda satıcıya ürün sayfasında düzenleme yapması yönünde gerekli uyarı yapılmıştır. Kural ihlali yaptığını tespit ettiğiniz kullanıcıları ve site kurallarına aykırı olan ürünleri, ürün sayfalarında yer alan "Rapor Et" linkini kullanarak iletiniz. İlettiğiniz bilgiler Risk birimimizin uzman ekibi tarafından incelenecektir. Kural ihlallerinin takip edilmesi ve ürünlere zamanında müdahale edilmesi için tespitlerinizi sadece "Rapor Et" bölümünden iletmeniz çok önemlidir.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.