12 Ekim 2015

GittiGidiyor Verilemeyen Hizmet ve Tüketici Haklarının İhlali!

30 09 2015 tarihinde GittiGidiyor sitesinden alışveriş yaptım. Kredi kartı ile ödeme yaptım. Daha sonra ürün gelmedi ve müşteri hizmetlerine aradım ve tüm bilgilerimi vererek derdimi anlattım ve hiçbir kayıt bulunamadı. Gerekli sürede para iade edilmedi. Daha sonraki aramalarımda ya ilgilenilmedi ya da telefon kapatıldı gerekli kayıtlar var. GittiGidiyor sitesine ve gerekli kişilere ulaşamadım. Şu tarih itibarı ile gerekli yasal sürece baş vurdum. Gerekli sosyal medya ve gerekli yerlerden karalama ve şikayette bulunacağım. Bu tüm özel bilgilerimin gizlilik politikasının korunamaması, tüketici haklarımın ihlali ve haksızlıktır.

Halil 250 Okunma

Cevaplar

  • Halil19 Ekim 2015

    Daha önceki şikayetim üzerine bir şekilde ürün geldi güzel diyeceğim ama değil neden bozuk bozuk üstüne basa size gerekli tüketici haklarından şikayetimi bildirdim posta ile ulaşır şimdi tekrar bir şikayet oluşturacağım. Bu da müşteriye yapılan terbiyesizlik hadi çözdünüz bozuk ürün ne şimdi iade ne bileyim su bunla uğraşmayacağım bu benim kanıtım olacak Facebook şikayetede bulunacağım lütfen yalan reklam yapılması konusunda yazacağım tüketici hakları, ticaret odası gerekli bölümlerine şikayetimi yazacağım. Size aslında çok sözüm var ama şimdi siz hem fırsat yaparsınız. 1 müşteri hizmetleri yetersiz ve işine göre konuşuyor 2verilen hizmet işporta hizmetinden daha kötü 3 bozuk arızalı ürün

  • GittiGidiyor Temsilcisi12 Ekim 2015

    Kullanıcımıza Şikayetvar.com'a tanımladığı e-posta adresi üzerinden ulaşılarak bilgi verilmiştir. Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. www.gittigidiyor.com/bizeulasin Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön