GittiGidiyor Üyelik!

Birol E. |

GittiGidiyor adres bilgilerimi girmiştim silmiyor ürün almak için üye oldum bu site kart numarası istiyor, gittigidiyor üyeliğimi sil istemiyorum ödeme yapacağın zaman verirsin kartını ödersin bu ne be adres bilgilerini bir kere vermiş oldum silmiyor yoksa yasal yollara başvuracağım.

Bir hediye alalım dedik pişman ettiniz internetten alışveriş yapılmayacağını öğrenmiş oldum ben kart numarası verecek kadar saf değilim. Adres bilgilerini güncelle diyor hani nerde güncelliyor denemek için eski evimin adresini verdim onu bile güncellemedi nasıl olsa silerim dedim ama silinmiyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Üyelik Çıkış/İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Nisan
  09:41

  Değerli kullanıcımız,

  Talebiniz doğrultusunda üyeliğiniz iptal edilmiştir.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

 • Birol E.
  05 Nisan
  19:09

  Ben hiç internettte kart numarası vermem bence hiç kimse vermesin...

 • 05 Nisan
  13:20

  Değerli kullanıcımız,

  Öntanımlı adres bilgileri silinememekte, ancak güncellenebilmektedir. Bana özel > Bilgilerim/Ayarlarım > Adreslerim alanındaki (Güncelle) linkini kullanarak dilerseniz bu bilgileri düzenleyebilirsiniz. Bu alana sadece siz, kendi kullanıcı şifreniz ile giriş yapabileceğiniz için bu işlemi ancak kendiniz gerçekleştirebilirsiniz.

  Eğer üyeliğinizi sonlandırmak isterseniz, http://yardim.gittigidiyor.com/destek-hatti/uyelik-islemleri/gittigidiyor-uyeliginden-cikis adresi üzerinden Destek Hattı'na ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.