GittiGidiyor Üyeliğim Kapatılmış Yardı Destek Sayfasından Çözemedim.

Ahmet K. |

GittiGidiyor'dan "K***, ürünleriniz hakkında satın aldığınız 152*** numaralı ürünün ödemesi, yapılan güvenlik kontrollerini geçemediği için ilgili satış iptal edilmiştir. Ürünün bedeli olan 1422.00 TL kartınıza iade edilmiştir. Ayrıca, bu işlem Bana Özel/Durum sayfanızdan da çıkarılmıştır. " diye e-posta aldım.

Ben böyle bir sipariş vermedim. Doğruluğunu araştırmak için GittiGidiyor sayfasını açıp üye girişi yapmak istediğimde "Geçersiz kullanıcı adı veya şifre" hatası verdi. Şifremi unuttum butonuna tıklayarak yeni şifre oluşturmak istedim. "Bu e-posta ile kayıtlı olan kullanıcının üyeliği kapatılmış. " hatası veriyor. Sorunu yardım sayfasına ilettim ancak yardımcı olamadılar.

Etiketler :

Online İşlemler Üyelik Çıkış/İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Ağustos
  13:24

  Değerli kullanıcımız,

  Yapılan incelemede, üyeliğinizin şu an aktif halde olduğu görülmektedir. Sizin de gerekli kontrolleri yapmanızı rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

 • Ahmet K.
  22 Nisan
  10:37

  Http://yardim. Gittigidiyor.com/tum-yazismalar linkine tıkladığımda üye girişi sayfası açılıyor. Benim üyeliğim kapatılmış, bu durumda nasıl şikayet takibi yapacağım. GittiGidiyor.com değerli yanıtlarını e-Posta adresime beklerim.

 • 21 Nisan
  16:14

  Değerli kullanıcımız,

  Şikayetiniz doğrultusunda Müşteri Hizmetlerimize 00417570 numaralı şikayet kaydı oluşturulmuştur. http://yardim.gittigidiyor.com/tum-yazismalar linki üzerinden şikayetinizin takibini yapabilirsiniz. Yetkili arkadaşlarımız mesajınızı en kısa süre içerisinde yanıtlayacaktır.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

 • Ahmet K.
  07 Nisan
  09:55

  Sipariş numarasını sorguladım, Samsung g900h galaxy s5 16gb Cep Telefonu çıkıyor. Anladığım kadarıyla adamın biri çalıntı kredi kartıyla benim hesabımdan 1420 TL\'değerinde cep telefonu Siparişi vermeye çalışmış. Sonuçta GittiGidiyor\'un güvenlik kontrolleri sonucu Siber dolandırıcılık girişimi engellenmiş oldu, ama benim hesabım kapatıldı. Şikayeti yazalı 7 gün oldu, hala GittiGidiyor\'dan ses seda yok. Müşterilerini insan yerine koymadıkları için telefon destek hatları da yok. E-Posta bile gönderilemiyor.