GittiGidiyor Üye Olmadan Alışveriş Yaptım ve Siparişi Takip Edemiyorum.

Oğuzhan M. |

Şuan mevcut mail adresim ile Gittigidiyor.com'dan üye olmadan alışveriş yaptım. Alışverişi tamamladıktan sonra, bana bir mail geleceği ve o mail ile siparişin takibini yapabileceğim söylendi. Ancak mail gelmedi defalarca mail adresimle de kayıt olmaya çalıştım bunun için de mail gelmedi. Ben şuan işlemim gerçekleşti mi göremiyorum. Nasıl göreceğim acaba? Yaptığım alışverişten emin olmak istiyorum çünkü parasını ödedim.

Etiketler :

Online İşlemler Ürün/ Hizmet Fiyat - Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Şubat
  10:57

  Değerli kullanıcımız,

  İlgili ürün henüz kargolanmamıştır. Satıcıyla iletişime geçilerek ürün hakkında size ulaşması talep edilmiştir.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

 • Oğuzhan M.
  19 Şubat
  20:21

  Üye olabileceğim e-posta bana ulaşmadı gereksiz kısmına da düşmemiş. Bu nedenle yeni bir e-posta adresi gönderdim size ancak onda da herhangi bir e-posta mevcut değil. Yaptığım alışverişin durumunu hala göremiyorum, gelecek mi bilmiyorum.

 • 19 Şubat
  14:09

  Değerli kullanıcımız,

  Ürünü satın alırken kullandığınız e-posta adresinize üyeliğinizi tamamlayabileceğiniz bir bilgilendirme e-postası gönderilmiştir.E-posta adresinizin spam/junk/sosyal ve benzeri klasörlerini de kontrol etmenizi rica ederiz. İlgili e-postanın size ulaşmaması durumunda http://yardim.gittigidiyor.com/destek-hatti/kayit-olmak/kayit-olurken-sorun-yasiyorum adresi üzerinden, üye girişi yapmadan müşteri hizmetlerimize ulaşarak destek alabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.