GittiGidiyor Ürünüm Kargolanmıyor!

Çağri A. |

09.06.2016 tarihinde kullanıcı kodu bar** (10**) H.. A.. isimli satıcıdan almış olduğum ürünün kargo durum bilgisi geldiğinde belirtilen fiş numarası eksik hatalı ve yanlış olduğundan kargo takibimi yapamadım. Ancak 11.06.2016 tarihinde satıcı ürünün kargodan geri geldiğini hasarlı olduğunu aynı fiş numarasıyla tekrar yeni kargo yaptığını belirten mesajlar saklıdır.

13.06.2016'ya kadar sürekli ismime kayıtlı telefon numarama ya da T.C. Kimlik numaramdan Sürat Kargo'da herhangi bir kaydıma ulaşılamamaktadır. Satıcıyla irtibata geçtim. Tamamen saygısız almayın ürün benden diye bağırarak laf kalabalığı yapıp ürünün ne kargo yaptığını net ifadelerle söylüyor ne de takip no veriyor ki zaten takip numaralarını kargolar sistematik girer bir kargo kaydım olsaydı eğer. Satıcı şikayetlerinde yine aynı konuyla ilgili bir şikayet daha var. Paramın iadesini talep ediyorum.

Etiketler :

Hizmet/Ürün Alamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Haziran
  11:06

  Değerli kullanıcımız,

  Yapılan incelemede, 01301933 numaralı fiş üzerinden tarafınıza bilgi verildiği görülmektedir. İşleminizi yalnızca ilgili fiş üzerinden takip etmenizi rica ederiz. Böylece yetkili arkadaşlarımız en kısa süre içerisinde gerekli inceleme ve işlemleri yapacaktır.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.