20 Aralık 2014

GittiGidiyor Ürünüm Başka Birine Kargolanmış.

Ürünüm başka şehirdeki başka bir kişiye Yurtiçi Kargo tarafından teslim edilmiş. Satıcı (O****) kargonun ürünümü alacağını söyledi. Başka da hiçbir cevap vermedi zaten. Yalnız anlaşılmayan kısım şu: Kargo bilgileri doğru girildiyse eğer kargo nasıl bambaşka bir şehirde bambaşka isimde birine teslim edilebiliyor? Bu durumda iki seçenek var: a) Aslında ürün başka birine satıldı ve kargolandı ama parasını ben ödemiş oldum. b) Kargo kafasına göre bir şehir ve kişi seçerek teslimat yapıyor. Lütfen bu duruma bir çözüm bul GittiGidiyor!

Mehmet 585 Okunma

Cevaplar

  • GittiGidiyor Temsilcisi25 Aralık 2014

    Değerli kullanıcımız, Öncelikle yaşadığınız olumsuz alışveriş deneyiminden dolayı firmamız adına sizden özür dileriz. Konu hakkında Müşteri Hizmetlerimize gönderdiğiniz 237967 numaralı mesaj üzerinden size bilgi verildiği görülmektedir. Herhangi bir karışıklık yaşanmaması adına işleminizi sadece Müşteri Hizmetlerimiz üzerinden takip etmenizi rica ederiz. Yaşadığınız sorun halen devam ediyorsa, ilgili mesaj üzerinden Müşteri Hizmetlerimize bilgi vermenizi rica ederiz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

  • Mehmet 24 Aralık 2014

    Satıcının ismi niye sansürleniyor? Sonuçta o da çözüme yönelik bir adım atmadı. Gittigidiyor ise komisyonunun derdinde. Alıcı ne yaparsa yapsın umurunda değil. Kesinlikle güvenilir bir site değil artık gözümde. Demekki binlerce liralık bir ürün alsak, kazık yesek üzerine soğuk su içmekle yetineceğiz. Yazıklar olsun. Öte yandan şikayetimin Yurtiçi Kargo'ya da iletilmesi gerekir. Sonuçta ürünü yanlış kişiye teslim eden de onlar. Niye birden fazla şirket seçilemiyor? Bir de şikayetvar sitesini kime şikayet edeceğiz? Var mı üst mercii? Bu site yoluyla da hiçbir şeyin çözüleceği yok. En iyisi hukuki yollara başvurmak, sonuçta adalet mülkün temelidir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön