GittiGidiyor Ürünü İade Ettiğim Halde Ürün Bedelini Tahsil Etti!

Aslı D. |

Gittigidiyor.com'dan aldığım ürünü iade ettiğim halde ürün bedelini kartımdan tahsil etti, ayrıca ürünü geri gönderdiğim firma kargoyu bana ödetti! Yani ürün 26 tl'ye alındı ama 20 tl'de kargo kesilince hem 46 tl'ye geldi hem de ürün iade edildi! Bu mu Türkiye'nin güvenilir alışveriş sitesi? Karşınızda bir muhatap bulamıyorsunuz.

Etiketler :

Ücret İade Ürün / Hizmet İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Kasım
  18:34

  Değerli kullanıcımız,

  GittiGidiyor müşteri hizmetlerine, Şikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz m..c kullanıcı adınızla herhangi bir mesaj göndermediğiniz görülmektedir. Müşteri hizmetlerimize farklı bir hesap üzerinden ulaştıysanız, şikayet numaranızı ve ilgili kullanıcı adınızı iletmenizi rica ederiz.

  Eğer henüz müşteri hizmetlerimize ulaşmadıysanız, üyeliğinize giriş yapmanızın ardından http://yardim.gittigidiyor.com/destek-hatti/aliciyim/saticiyla-iletisim-kurmak linkine tıklamanızı rica ederiz. Bu link tıkladığınızda karşınıza çıkan "Bize Ulaşın" butonuna tıklayarak müşteri hizmetlerimize mesaj gönderebilirsiniz. Yetkili arkadaşlarımız mesajlarınızı en kısa süre içerisinde yanıtlayacaktır. Yanıtlanan mesajları Bana Özel sayfanızdan kontrol edebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

 • Aslı D.
  26 Kasım
  11:44

  hala ilgilenilmedi. firma hem ürünü aldı. hem geri gönderme parası ödedim. para hesabıma yatırılmadı. kim benim muhattabım..cevap:hiç kimse

 • 21 Eylül
  20:04

  Değerli kullanıcımız,

  Üyeliğinize giriş yapmanızın ardından http://yardim.gittigidiyor.com/destek-hatti/aliciyim/saticiyla-iletisim-kurmak linkine tıklamanızı rica ederiz. Bu link tıkladığınızda karşınıza çıkan "Bize Ulaşın" butonuna tıklayarak müşteri hizmetlerimize mesaj gönderebilirsiniz. Yetkili arkadaşlarımız mesajlarınızı en kısa süre içerisinde yanıtlayacaktır. Yanıtlanan mesajları Bana Özel sayfanızdan kontrol edebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

 • Aslı D.
  12 Eylül
  12:16

  gittigidiyor.com un bana gönderdiği mesajda bize destek hattından ulaşabilirsiniz diyor. zaten ordan yazdım arayan soran yok. delireceğim ya. nasıl bir site bu?

 • 12 Eylül
  10:04

  Kullanıcımıza e-posta ile ulaşılarak bilgi verilmiştir.

  Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

  www.gittigidiyor.com/bizeulasin

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor