GittiGidiyor Ürünü İade Edemiyorum.

Kadir B. |

GittiGidiyor’dan almış olduğum ürünü cayma hakkı kapsamında iade etmek istedim. Satıcı ürün içerisinden fatura çıkmadığını beyan ederek, ürünü teslim almadı. Ancak ürün içerisinden herhangi bir fatura çıkmadı. Üstelik kendi beyanı ise paketin dışındaki özel bölümde fatura bulunmaktaydı şeklinde olmuştur.

Ancak paket büyük bir kolinin kesilmesi neticesinde koli bandı ile yapıştırılmış küçük bir koli haline getirilmeye çalışılmış dandik bir kutu idi. Ne kutunun içinde ne de dışında özel bir bölüm yoktu. Ürüne ait bütün parçaları eksiksiz gönderdim de faturasını mı göndermeyeceğim. Böyle saçma şey olur mu? 7 gündür sorunum çözülememiştir. GittiGidiyor bu sorunu çözemeyecek kadar yetersiz mi?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Ürün / Hizmet İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kadir B.
  03 Kasım
  19:48

  Ne bilgi vermesi yahu insanları kandırmayın. Klasik cevap vermişler. Sorunumu çözmediniz. Çözme gibi bir gayretiniz de yok benim de umudum yok. Ben bu kadar vurdumduymaz bir firma görmedim. Bir daha da alışveriş yapmayacağım. Kesinlikle diğer insanları uyarmak istiyorum GittiGidiyor firması çok dandik bir firma. Gittigidiyordaki istanbul-mega isimli satıcıda ayrıca sahtekar bir satıcıdır. Yalan söylemiştir. Satın aldığım ürüne olumsuz yorum yapmayayım diye ürünü satıştan kaldırarak başka bir satış kodu ile yeniden satışa sunmuş GittiGidiyor da buna çanak tutmuştur. O firma adının yanındaki olumlu puanlar falan hikaye yani boşuna o puanlara kanmayın.

 • 19 Ekim
  14:38

  Kullanıcımıza Şikayetvar.com'a tanımladığı e-posta adresi üzerinden ulaşılarak bilgi verilmiştir.

  Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

  www.gittigidiyor.com/bizeulasin

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.