16 Temmuz 2013

GittiGidiyor Ürünü Göndermiyor!

89138829 sipariş numarası ile ürün aldım. Satıcının yorumlarına baktım bir kaç tane olumsuz yorum vardı. Neyse gerisi olumlu dedim aldım nerden aldım arkadaş. A**O** diye bir satıcı. Satıcı ürünü kargoladı tabi sahte kargo numarası ile. GittiGidiyor'a durumu bildirdim. Ne satıcıyla iletişime geçme var ne birşey var.

Ayın 17. 07. 2013 e kadar bekleyeceksiniz dendi. Ben niye bekliyorum arkadaş ürün gönderilmediyse param iade edilir başka yerden alırım ürünü. O satıştan komisyon alacaklar. Alıcı beklesin işinin adı ne. 8 gün beklemiş alıcı önemli mi? Komisyona bakacaksın sen. Paramın derhal iadesini istiyorum.

Süleyman 148 Okunma

Cevaplar

  • GittiGidiyor Temsilcisi19 Temmuz 2013

    Değerli kullanıcımız, İlgili ürün için telafi sürecini 11:09:31 16/07/2013 tarihinde başlattığınızı görmekteyiz. Satıcının size yardımcı olmaması durumunda 7 gün sonunda olumsuz puan ve yorum hakkınızı kullanabilirsiniz. Puan-yorum sistemimiz hakkında size bilgi vermek istiyorum; Yaptığımız araştırmalarda, satıcıların olumsuz puan almalarının ardından alıcılara yardımcı olmak istemediği ve profil yüzdelerinin düşmesi nedeniyle satış motivasyonlarının kırıldığı tespit edilmiş, bu nedenle, verilecek puanlama sisteme yansıtılmadan önce satıcının bilgilendirilebileceği telafi süreci sistemi uygulamaya alınmıştır. Bu uygulama sayesinde satıcılar olumsuz puanlama almamak adına alıcıların yaşadığı sorunlara daha hızlı yanıt vermekte ve yardımcı olmaktadır. Bu hak 100'ün üzerinde işlem sayısına sahip ve profil yüzdesi %95'in üzerinde olan satıcılara tanınmaktadır. Ancak kriteri sağlayan tüm kullanıcılara tanınan bu hakkın alışveriş yapmış olduğunuz satıcılara tanınmaması GittiGidiyor'un çalışma sistemini ve işlemler için oluşturulan kuralların güvenilirliğini olumsuz yönde etkileyecektir. Bu nedenle bu süreci bekleyerek puan ve yorum hakkınızı kullanmanızı rica ediyoruz. Ayrıca, telafi süreci sonunda puan ve yorum hakkınızı talep ettiğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Satıcı, kendisine tanınan telafi süreçlerini verimli kullanmadığı takdirde, profil yüzdesi %95'in altına düşecek, dolayısıyla kendisine tekrar telafi süreci hakkı doğmayacaktır. Nötr yorumlar telafi sürecinden geçtiğimiz aylarda çıkartılmıştır. Dilerseniz Nötr yorum hakkınızı beklemeden kullanabilir ya da 7 günlük süre sonucunda olumsuz puan ve yorum hakkınızı kullabilirsiniz. İlginiz ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

  • Süleyman 19 Temmuz 2013

    hala cevap bekliyorum

  • GittiGidiyor Temsilcisi16 Temmuz 2013

    Değerli kullanıcımız, 16/07/2013 tarihinde ilgili işlem iptal edilmiş ve 89138829 numaralı ürünün bedeli olan 74,90 TL kartınıza iade edilmiştir. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön