22 Nisan 2014

GittiGidiyor Ürünü Almadan Satıcıya Ödemeyi Yapmış!

15 Nisan 2013 tarihinde 478604d211d8 fiş no'lu 102298670 no'lu ürün Ankara Eryaman'da Sürat Kargo tarafından getirildi. Sıfır risk parolasıyla ürünü incelememe fırsat vermeyen kargo yetkilisine ürünü almayacağımı söyleyerek iade ettim. Ancak personel bana iade edilmesi ile ilgili hiçbir belge veya form doldurtmadı.

Ben de ürünün geri iade edilmesini düşünerek hiçbir girişimde bulunmadım. Ürünü almadığım halde satıcıya para transferi gerçekleştirilmiş. Ya ürünün ya da ücretinin iadesini talep ediyorum.

Mustafa 106 Okunma

Cevaplar

  • GittiGidiyor Temsilcisi28 Nisan 2014

    Değerli kullanıcımız, Şikayetiniz doğrultusunda satıcıya bir uyarı mesajı gönderilmiş ve en kısa süre içerisinde ürün bedelini GittiGidiyor havuz hesabına iade etmesi talep edilmiştir. Bu aşamada sizden kısa bir süre daha beklemenizi rica ederiz. Satıcı, ürün bedelini GittiGidiyor havuz hesabına iade edip bilgi verdiğinde, ürün bedeli kartınıza iade edilecek ve size bir bilgilendirme mesajı gönderilecektir. 30.04.2014 tarihine kadar herhangi bir gelişme olmaz ise, http://yardim.gittigidiyor.com/destek-hatti/aliciyim/saticiyla-iletisim-kurmak linki üzerinden müşteri hizmetlerimize ulaşmanızı rica ederiz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

  • Mustafa28 Nisan 2014

    Herhangi bir problem karşısında hiç bir karşınızda muhatap bulamıyorsunuz.

  • GittiGidiyor Temsilcisi22 Nisan 2014

    Kullanıcımıza Şikayetvar.com'a tanımladığı e-posta adresi üzerinden ulaşılarak bilgi verilmiştir. Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. www.gittigidiyor.com/bizeulasin Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön