GittiGidiyor Ürün Teslimatı Yapılmadı!

Ömer K. |

Ürünün parası ödendi ama hala ürünüm gelmedi.

Etiketler :

Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Nisan
  10:19

  GittiGidiyor'dan iletilen e-postaların, e-posta servis sağlayıcınızın spam/junk klasörlerine de düşebileceğini göz önüne alarak ilgili klasörleri de kontrol etmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

 • 15 Nisan
  10:18

  Değerli kullanıcımız,

  Ürün alırken kullandığınız e-posta adresine "Ödemeniz alındı" başlıklı, alışveriş detaylarını içeren bir bilgi mesajı gönderilmiştir. Bu mesajda yer alan "Üyelik Kaydımı Tamamla" butonu ile GittiGidiyor'a üye olmanızı rica ederiz. Böylece, satın aldığınız ürüne yeni oluşturacağınız üyelikten ulaşabilirsiniz. Bana Özel sayfanızdan ürün takibi yapabilir ve ürün satıcısına mesaj gönderebilirsiniz. Ayrıca, üyeliğinizi tamamlamanızın ardından, www.gittigidiyor.com/bizeulasin adresi üzerinden 7 gün 24 saat aktif olan Destek Hattı'na ulaşarak yetkili arkadaşlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

 • 09 Nisan
  13:40

  Değerli kullanıcımız,

  İletmiş olduğunuz iletişim bilgileri ile ulaşabildiğimiz kakaplan27 kullanıcı adınızla herhangi bir işlem gerçekleşirmediğiniz görülmektedir. İşlemi gerçekleştirdiğiniz kullanıcı adınızı, sisteme tanımlı e-posta adresinizi ve biliyorsanız ilgili ürün numarasını bize iletmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.