09 Nisan 2013

GittiGidiyor Ürün Teslimatı Yapılmadı!

Ürünün parası ödendi ama hala ürünüm gelmedi.

Ömer 73 Okunma

Cevaplar

  • GittiGidiyor Temsilcisi15 Nisan 2013

    GittiGidiyor'dan iletilen e-postaların, e-posta servis sağlayıcınızın spam/junk klasörlerine de düşebileceğini göz önüne alarak ilgili klasörleri de kontrol etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

  • GittiGidiyor Temsilcisi15 Nisan 2013

    Değerli kullanıcımız, Ürün alırken kullandığınız e-posta adresine "Ödemeniz alındı" başlıklı, alışveriş detaylarını içeren bir bilgi mesajı gönderilmiştir. Bu mesajda yer alan "Üyelik Kaydımı Tamamla" butonu ile GittiGidiyor'a üye olmanızı rica ederiz. Böylece, satın aldığınız ürüne yeni oluşturacağınız üyelikten ulaşabilirsiniz. Bana Özel sayfanızdan ürün takibi yapabilir ve ürün satıcısına mesaj gönderebilirsiniz. Ayrıca, üyeliğinizi tamamlamanızın ardından, www.gittigidiyor.com/bizeulasin adresi üzerinden 7 gün 24 saat aktif olan Destek Hattı'na ulaşarak yetkili arkadaşlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

  • GittiGidiyor Temsilcisi09 Nisan 2013

    Değerli kullanıcımız, İletmiş olduğunuz iletişim bilgileri ile ulaşabildiğimiz kakaplan27 kullanıcı adınızla herhangi bir işlem gerçekleşirmediğiniz görülmektedir. İşlemi gerçekleştirdiğiniz kullanıcı adınızı, sisteme tanımlı e-posta adresinizi ve biliyorsanız ilgili ürün numarasını bize iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön