GittiGidiyor Ürün Teslimatı Gerçekleşmedi.

Abdulaziz T. |

Geçen hafta almış olduğum ürün hala kargolanmadı ve teslimatı gerçekleşmedi. 2 hafta önce de aldığım diğer ürünü kargo ile göndermeyip hesaba para iadesi yaptılar. GittiGidiyor galiba 10 lira 20 lirayı paradan saymıyor.

Etiketler :

Sipariş İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Ocak
  16:03

  Değerli kullanıcımız,

  Öncelikle yaşadığınız olumsuz alışveriş deneyiminden dolayı firmamız adına sizden özür dileriz.

  Yapılan incelemede karalivadi-61 adlı üyeliğiniz üzerinden sadece SC2780805 numaralı ürünü satın aldığınız ve işleminizin 13.01.2015 tarihinde iptal edilerek ürün bedelinin kartınıza iade edildiğ görülmektedir. Yapılan iadeler, kredi kartlarına 4, banka kartlarına ise 7 iş günü içerisinde yansımaktadır. Bu süre içerisinde iadeniz kartınıza yansımaz ise, iadeniz hakkında bankanızdan bilgi almanızı rica ederiz.

  Ayrıca, şikayetiniz doğrultusunda satıcıya gerekli uyarının yapıldığını ve satıcı hakkındaki şikayetinizin not edildiğini belirtmek isteriz. GittiGidiyor'da gerçekleşen alım-satım işlemleri, rutin kontroller ile birlikte hassasiyetle incelenmektedir. Aynı nedenlerle şikayet alan kullanıcıların üyelikleri tespit edilerek, gereken müdahaleler yapılmaktadır. Bu konuda, endişe duymamanızı rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

 • Abdulaziz T.
  19 Ocak
  12:26

  Bir haftadır kurumdan kimse iletişime geçmedi ne kadar prestijli firma vay canına.