GittiGidiyor Ürün Nerede Belli Değil!

Yaser K. |

GittiGidiyor'dan 15.10.2014'te ürün satın aldım, ürün problemi çıktı, satıcıya bildirdim, satıcıda Sürat Kargo ile geri göndermemi istedi, 20.10.2014 günü gönderdim. Satıcıya 21.10.2014 tarihinde ulaştı, lakin siteden yazdığımda elimize geçmedi dediler, kargo takip numarasını sunu verdim zorla ikna oldular.

Ürün ne zaman elime geçer dedim biz sizi arayacağız dediler, GittiGidiyor üzerinden defalarca yazdım, ya vurdum duymaz davrandılar ya da biz sizi ararız diyerek baştan savmaya çalıştılar aradan 22 gün geçti 2 gün önce aradığımda da aynı şeyi söylediler biz sizi ararız. ''Samsung-merkez'' kullanıcı hakkında işlem yapmanızı tarafınız ve tarafım açısından faydalı olacaktır.

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Hizmet/Ürün Alamama

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yaser K.
  16 Kasım
  11:09

  adamlar,sozde tamir yapti !!

  ekran desen kilidi koymuslar \'\'RAHAT KULLANABİLMEK İÇİN\'\'

 • 14 Kasım
  13:25

  Değerli kullanıcımız,

  Yaşadığınız olumsuz alışveriş deneyimi nedeniyle üzgünüz. Ürünü iade olarak satıcıya kargoladığınızı iletmektesiniz. İnceleme yapabilmemiz için lütfen http://yardim.gittigidiyor.com/destek-hatti/aliciyim/saticiyla-iletisim-kurmak linki üzerinden müşteri hizmetlerimize ulaşarak kargo bilgilerini iletiniz. Böylece gerekli incelemeler yapılarak bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.