GittiGidiyor Ürün Kullanılmış ve Dökülüp Bir Şekilde Elime Geldi.

Safa K. |

GittiGidiyor 'dan sıfır aldığım MuscleTech Anabolic Halo 1100 Gr Hediyeli adlı ürün bandajı açılmış ve kullanılmış bir şekilde elime geldi. Ürünün içindeki protein tozları paketin içine fotoğraflarda da görüldüğü gibi 200 gram saçılmış durumda, gittigidiyor.com yetkilisi durumdan yurtiçi kargoyu sorumlu tutuyor. Buna dayanak olarak ürünü aldığımda paket hafif yırtık olduğunu belirtirim. Ancak tutulan tutanakta kargo sorumlusu tarafından kargonun hasarlı olmasından dolayı olduğu vurgulanmıştır. Sorumlusunun kim olduğunu bilmemekle birlikte, tüketici olarak tamamen mağdurum.

http://i.hizliresim.com/P3Mlk6.jpghttp://i.hizliresim.com/Gnz9RN.jpghttp://
i.hizliresim.com/oQ7O7Q.jpghttp://i.hizliresim.com/Ry3n3Z.jpg.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Safa K.
  05 Nisan
  17:28

  Bana hiçbir mail gelmedi, cevabınızı buradan yazın. Durumdan dolayı geri gönderim yaptım, kabul etmediniz, ürün şu an Yurtiçi Kargo da duruyor, yok kamera kaydı alınacak ve saire diye beni oyalamaya çalıştınız. 1 yıl oldu halen cevap yok ve kargo gönderilmiş gözüküyor. Bunu başka insanlar da görecek onlara tavsiyem bu benim bu site ile ilk problemim değil. Kesinlikle alternatif siteler bulun, bu siteden alışveriş yapmayın. Yazıklar olsun size. Ürünün bozuk çıktığıyla ilgili kargo görevlisiyle hazırladığımız tespit kağıdının linki:

 • 19 Mart
  17:29

  Değerli Üyemiz,

  Şikayetinizi inceleyebilmemiz için ilgili konu hakkında http://yardim.gittigidiyor.com/destek-hatti/aliciyim/saticiyla-iletisim-kurmak başlığı üzerinden Müşteri Hizmetleri’ne ulaşmanızı rica ederim.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

 • Safa K.
  09 Mart
  19:52

  Üründen halen sonuç alamadım param gönderilmedi, aylar oldu. Geri gönderdiğim ürünü GittiGidiyor kabul etmedi. Şu an Yurtiçi Kargo firmasında bekletiliyor ve bana celp gönderileceğini belirttiler. Yazıklar olsun. Dolandırıldım.

 • 10 Mayıs
  09:21

  Değerli kullanıcımız,

  Satın aldığınız ürün Cayma Hakkı kapsamına dahil olmamaktadır. Satıcı da üründe herhangi bir sorun olmadığını iletmiştir. Bu durumda ürün iadesinde satıcı ile anlaşma sağlamanızı rica ederiz. Lütfen satıcı ile irtibata geçiniz.

  Konuyla ilgili http://yardim.gittigidiyor.com/destek-hatti/kayit-olmak/kayit-olurken-sorun-yasiyorum linki üzerinden müşteri hizmetlerimize de ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

 • Safa K.
  10 Mayıs
  04:45

  Halen doğru düzgün bir cevap alabilmiş değilim. Bu iş hallolduktan sonra bir daha gittigidiyordan bir şey ne alırım ne de aldırırım. Gönderdikleri ürüne bakın böyle bir saçmalık olabilir mi? http://i.hizliresim.com/Ry3n3Z.jpg
  Burdan cevap bekliyorum. Mantıklı bir cevap atmazsanız bu durumu teker teker forumlarda paylaşacağım.

 • 05 Mayıs
  20:29

  Değerli kullanıcımız,

  03.05.2014 tarihinde Şikayetvar.com'a tanımlı olan e-posta adresinize mesaj gönderilmiştir. E-posta adresinizi tekrar kontrol etmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

 • Safa K.
  03 Mayıs
  23:39

  Bahsi geçen mail tarafıma ulaşmamıştır.

 • 03 Mayıs
  23:12

  Kullanıcımıza Şikayetvar.com'a tanımladığı e-posta adresi üzerinden ulaşılarak bilgi verilmiştir.

  Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

  www.gittigidiyor.com/bizeulasin

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.