19 Ekim 2016

Gittigidiyor Ürün Kontrol Aşaması!

Aynı firmadan aynı saatte 2 ürün aldım birine 10 dakikada onay verildi ikincisi iki gündür onay bekliyor. Bunu nasıl ve hangi mantıkla yapıyorlar anlamış değilim. Firma aynı firma ve aynı saatte yapılan iki işlem, şimdi insanın aklına acaba meblağ 2754 TL gibi bir para olunca onu ortak hesaplarında birkaç gün bekletip faizini mi alıyorlar gibi bir düşünce geliyor herkesin aklına da bu gelir. İnşallah bunu yapmıyordur koca firma yoksa tefeci konumundan kurtulamaz gibi geliyor. Yetkili her kimse bu olaya hemen el atmasını yoksa tüketici mahkemelerine suç duyurusunda bulunacağımı buradan beyan ediyorum.

Ferhat 220 Okunma

Cevaplar

  • Ferhat19 Ekim 2016

    İki ürünü aynı satıcıdan almıştım birine siz 10 dakikada onay verdiniz onay verdiğiniz ürünü Bugün satıcı hiçbir sebep göstermeden iptal eti ben ürünü 720 TL'den aldım şimdi baktım 900 TL yapmış onay vermenizi beklediğim ürünüde ben 2754 TL'ye almıştım az önce baktım 5020 TL olarak değiştirmiş siz şu an onay verdiniz diyelim ve satıcı birinci üründe yaptığı hareketin aynısını yaparsa siz GittiGidiyor olarak sıfır risk ve tüketicinizi korumak için ne gibi şeyler yamayı düşünüyorsunuz yoksa diğer hakini arayan müşterilerinize yaptığınız gibi ürünü nedensiz iptal edip sitedenmi son vereceksiniz merak ediyorum ama emin haklarına gereken her şikayetimi yapmaya devam edece taki sizler tüketicilerinizin haklarını bu gibi durumlarda savunmanızı sağlayana kadar ve tüm Şikayetvar u yelerinin bu konu üzerinde takipte kalmaları için ne gerekiyorsa yapacağım yarın sitenizin cevabını bekliyorum ama baştan savma değil çözüm üreten hakinmı koruyan bir cevap ve çözüm istiyorum üyeliğimin kaldırılması çözüm değil.

  • GittiGidiyor Temsilcisi19 Ekim 2016

    Değerli Kullanıcımız, Bankanızdan onay beklenildiği için ödemeniz henüz onaylanmamıştır. Konu hakkında ilgili departmanımıza bilgi verildi. İşleminizin sonuçlanması için kısa bir süre beklemenizi rica ederiz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön