GittiGidiyor Ürün Kargoda Yok.

Mahmut Onur U. |

Aldığım ürün kargolandı yazıyor, fakat kargoda gelen ürün yok. GittiGidiyor'da, modakenti_ firmasıyla iletişim kurmam gerektiği yazıyor. Firmaya kaç defa mesaj gönderdim, cevap yazmıyor. İade etmek istiyorum ama ürün yok. Ne yapacağımı şaşırdım. GittiGidiyor bu gün ürünü iade etmezsem paranın satıcıya aktarılacağını yazıyor.

Ürün gelmeden nasıl iade yapabilirim? GittiGidiyor'a da kaç defa ürünün gelmediğini ve satıcıyla iletişim kuramadığımı yazdım ama hiç ilgilenmiyorlar. GittiGidiyor'dan da modakenti_ firmasından da çok şikayetçiyim. Paramın iadesini istiyorum. GittiGidiyor'dan da bu modakenti_ firmasından da bir daha ürün almayacağım. Müşterileri böyle kandırıyorlar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Ağustos
  23:11

  Değerli kullanıcımız,

  Öncelikle yaşadığınız olumsuz alışveriş deneyiminden dolayı firmamız adına sizden özür dileriz.

  İşleminizin onay süreci durdurulmuştur. Bilginiz ve onayınız dışında satıcıya para transferi yapılmayacaktır. Bu konuda endişe duymamanızı rica ederiz. Satıcıya konu hakkında gerekli uyarı yapılmış ve doğru kargo bilgilerini iletmesi talep edilmiştir. 10.08.2014 tarihine kadar satıcıdan herhangi bir geri dönüş alamamanız ve ürünün size ulaşmaması durumunda, http://yardim.gittigidiyor.com/destek-hatti/aliciyim/saticiyla-iletisim-kurmak başlığı üzerinden müşteri hizmetlerimize ulaşmanızı rica ederiz. Bu doğrultuda, işleminiz iptal edilecek ve ürün bedeli kartınıza iade edilecektir.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.