03 Nisan 2015

GittiGidiyor Ürün İadesi Yaptım Para Satıcıya Aktarılmış, İadesi Yapılmıyor!

Birkaç hafta önce selfie çubuğu aldım, ve ürünüm eksik geldi. GittiGidiyor mesajlarda bana ulaşan numarayı aradım ve eksik parçanın hemen gönderilmesi dahilinde ürünü iade etmeyeceğimi fakat gecikecekse ürünü iade edeceğimi bildirdim. Satıcı bugün yolladım yarın yolladım bayağı salladı.

En son ben iade etmeye gittiğimde ürün gelmiş ki ben ürünü eksik parçayla birlikte iadesini yaptım. Şimdi ise muhatap olduğum kişiyle de sonuca varamıyoruz. Bana bir numara daha verildi orayı da aradım kimseye ulaşamadım. Ücretim alındı elimde ürün yok ve muhatap olacağım kimse yok.

Meryem 210 Okunma

Cevaplar

  • GittiGidiyor Temsilcisi21 Nisan 2015

    Değerli kullanıcımız, 00387121 ve 00399613 numaralı şikayet kayıtları üzerinden tarafınıza bilgi verildiği, ancak henüz okumadığınız görülmektedir. İşlemlerinizi, http://yardim.gittigidiyor.com/tum-yazismalar linki üzerinden kontrol edebilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

  • Meryem10 Nisan 2015

    Bu sorun hala sonuca ulaşmadı. Ben satıcıya sonucu sordum henüz bilgilendirilmedim. Elimde ürün yok param yok.

  • GittiGidiyor Temsilcisi03 Nisan 2015

    Değerli kullanıcımız, Şikayetiniz doğrultusunda Müşteri Hizmetlerimize 00387121 numaralı şikayet kaydı oluşturulmuştur. http://yardim.gittigidiyor.com/tum-yazismalar linki üzerinden şikayetinizin takibini yapabilirsiniz. Yetkili arkadaşlarımız mesajınızı en kısa süre içerisinde yanıtlayacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön