GittiGidiyor Ürün İadesi Yaptım Para Satıcıya Aktarılmış, İadesi Yapılmıyor!

Meryem C. |

Birkaç hafta önce selfie çubuğu aldım, ve ürünüm eksik geldi. GittiGidiyor mesajlarda bana ulaşan numarayı aradım ve eksik parçanın hemen gönderilmesi dahilinde ürünü iade etmeyeceğimi fakat gecikecekse ürünü iade edeceğimi bildirdim. Satıcı bugün yolladım yarın yolladım bayağı salladı.

En son ben iade etmeye gittiğimde ürün gelmiş ki ben ürünü eksik parçayla birlikte iadesini yaptım. Şimdi ise muhatap olduğum kişiyle de sonuca varamıyoruz. Bana bir numara daha verildi orayı da aradım kimseye ulaşamadım. Ücretim alındı elimde ürün yok ve muhatap olacağım kimse yok.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Nisan
  16:26

  Değerli kullanıcımız,

  00387121 ve 00399613 numaralı şikayet kayıtları üzerinden tarafınıza bilgi verildiği, ancak henüz okumadığınız görülmektedir. İşlemlerinizi, http://yardim.gittigidiyor.com/tum-yazismalar linki üzerinden kontrol edebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

 • Meryem C.
  10 Nisan
  12:35

  Bu sorun hala sonuca ulaşmadı. Ben satıcıya sonucu sordum henüz bilgilendirilmedim. Elimde ürün yok param yok.

 • 03 Nisan
  17:05

  Değerli kullanıcımız,

  Şikayetiniz doğrultusunda Müşteri Hizmetlerimize 00387121 numaralı şikayet kaydı oluşturulmuştur. http://yardim.gittigidiyor.com/tum-yazismalar linki üzerinden şikayetinizin takibini yapabilirsiniz. Yetkili arkadaşlarımız mesajınızı en kısa süre içerisinde yanıtlayacaktır.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.