Melek A. Teşekkür Mesajı

ŞİKAYET VAR 'ın tüm ekibine teşekkürler.
firma elinde ürün olmadığından havale ile ödeme yaptı

GittiGidiyor Ürün Hemen Deforme Oldu!

Melek A. |

Yaklaşık 1 hafta önce gitti gidiyordan aldığım ölçüm hazneli yağdanlığım plastik baskı yerlerinden iki taraflı olarak yırtıldı. İade süresi 3 gün dediği için firmayı aramadım. Dana kullanmaya yeni başladığım bir üründe bu kadar çabuk hasar olması kalitesiz malzeme kullanıldığını aklıma getiriyor.

Ucuz satıyorlar ama halkı yanıltmasınlar lütfen. Ürün yeni alındığından bu kadar kısa sürede hasarlanmasından dolayı iade hakkımın olması gerektiğini düşünüyorum. Sağlam yenisi ile değiştirilmesi gerektiği kanısındayım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Ürün / Hizmet Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Melek A.
  28 Mayıs
  12:41

  ŞİKAYET VAR 'ın tüm ekibine teşekkürler.
  firma elinde ürün olmadığından havale ile ödeme yaptı

 • 27 Mayıs
  14:20

  Değerli kullanıcımız,

  İlgili işlemlerin tamamlanabilmesi için www.gittigidiyor.com/bizeulasin adresi üzerinden Destek Hattı'na ulaşarak konuyla ilgili bilgi vermenizi rica ederiz; yetkili arkadaşlarımız en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapacaklardır.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

 • Melek A.
  22 Mayıs
  09:48

  hala firmadan sonuç bekliyorum 14.05.2013 günü dedikleri kargo ile gmnderdim almadıklarını idda ediyorlar nasıl iş anlamadım
  desteklerinizi acilen rica ederim
  ödemesi yapılmış ürünüm elimde yok teslimde alınmamış 3 kuruşluk mal için kaç gündür beklemedeyim

 • 02 Mayıs
  11:27

  Değerli kullanıcımız,

  Ürün satıcısına tarafınıza ulaşması için gerekli uyarılar yapılmıştır. Satıcının bir süre daha size yardımcı olmaması durumunda www.gittigidiyor.com/bizeulasin adresi üzerinden Destek Hattı'na ulaşarak konuyla ilgili bilgi vermenizi rica ederiz; yetkili arkadaşlarımız en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapacaklardır.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

 • 30 Nisan
  17:10

  Değerli kullanıcımız,

  Şikayetinizi inceleyebilmemiz için sisteme tanımladığınız e-posta adresinizi, kullanıcı adınızı ve ilgili ürün numarasını bize iletmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.