01 Kasım 2014

GittiGidiyor Ürün Gelmemesine Rağmen Paramı Alamadım.

Sitenizden bir kulaklık aldım. Sonra satıcı beni arayıp stokta olmadığını ve paramın geri gönderileceğini söyledi. Ürün gelmedi, ancak param da gelmedi. Satıcıya ulaştım ve bana paramın ödendiğini sorunun şirketle ilgili olduğunu söyledi. Size herhangi bir şekilde ulaşmak imkansız gibi. Destek hattı yapmışsınız ama öylesine.

Telefon numarası diye bir şey yok. Ben bir öğrenciyim ve sitenize güvenip alış veriş yapıyorum ama böylesine saçma bir sorunla karşı karşıya kalıyorum. Param gitti ve başvurup hakkımı arayacağım bir yer yok. Bir daha sanırım sitenizden alış veriş yapmam ve kim sorarsa kesinlikle önermeyeceğim eğer bu sorun çözülmezse.

Deniz 2.051 Okunma

Cevaplar

  • Deniz'in Teşekkür Mesajı16 Kasım 2014

    Bugün param banka hesabına yatmış. Teşekkür ediyorum hem foruma hem de Gitti Gidiyor'a özel teşekkür ediyorum. Sitenizden alış-veriş yapmaya devam edicem güven tehid etmiş oldum.

  • GittiGidiyor Temsilcisi06 Kasım 2014

    Değerli kullanıcımız, Bankadan iadenizin 01.11.2014 tarihinde yapıldığı; ancak, kartınıza yansıma süresinin 10 iş gününü bulabileceği yönünde bilgi alınmıştır. Sizden 14.11.2014 tarihine kadar beklemenizi ve iadeniz hakkında tekrar bilgi almanızı rica ederiz. Bankanız ısrarla iadenizin yapılmadığını iletirse, iadenizin incelenmesi için bankanıza dilekçe verebilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

  • GittiGidiyor Temsilcisi05 Kasım 2014

    Değerli kullanıcımız, SC85787 satış kodlu ürünün 23.10.2014 tarihinde iptal edildiğini ve ürün bedelinin kartınıza iade edildiğini görmekteyiz. Konuyla ilgili talebiniz doğrultusunda banka ile iletişime geçilerek iadenin tekrar incelenmesi talep edilmiştir. Gelecek olan bilgi en kısa sürede sizinle paylaşılacaktır. Ancak banka kartı iadelerinin manuel olarak gerçekleştirildiği ve bu nedenle iade sürecinin 7 iş günü sürebildiğini de belirtmek isteriz. İlgili ödemeyi banka kartı ile yaptığınız görülmektedir. Bazı bankalar, banka kartı iadeleri için aracı firmalardan yararlanmakta olup, bu durumda ürün bedeli tarafımızdan iade edilse bile bankanızda beklemektedir. Bu iadelerin takibi şubelerden yapılamamakta olup, iadenin incelenmesi için bankanıza "harcama itirazı" dosyası açarak ilgili iadenin takibini bankanızdan talep edebilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön